Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Aforyzmy, cytaty, itp. - Holandia

Czytali temat:
Jean Ted (21402 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
Rano siegnelam po papierosisko i stwierdzilam, ze jestem glupkiem.
I pewnie tak juz zostanie...

Moj ulubiony George Bernard Shaw:

"Papieros to śmierdzące ziele, z ogniem po jednej i głupcem po drugiej stronie."

Madry gosc!

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:

- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Wole oglądać chmury, słuchać gwiazd. Wole słuchać oddechów ulic w sercu pięknych miast
Wole spacer po Nibylandi z Nią za rękę. Wole uciekać na oczu jej oceany bezkresne...
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Zatrzymajmy się w pędzie.
Nikt nie pamięta, po co biegnie.
Czy na pewno po szczęście,
Czy sam bieg jest biegu sensem?
Nic nie jest pewne,
Ja przecież wciąż pytam,
Szukam sposobu,
By kiedyś polecieć jak Ikar,
Na skrzydłach tej wolności.
I jeśli mam jak on spaść
To spadnę jak on,
Ale szczęśliwy, bo żyłem naprawdę....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wees uzelf!!!...zei ik tot iemand, maar hij kon niet...hij was niemand.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zyc swoim zyciem nie jest egoizmem.Egoizm zawiera sie w zadaniu,by ktos zyl zgodnie z twoimi upodobaniami,zyl dla twojej proznosci,dla twojego zysku i twojej przyjemnosci...Anthony de Mello

To taki ostatnio moj ulubiony cytat...Pozdrowionka
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
a moj ostatnio taki bardzo na czasie .... Jeśli przebywasz ciągle z tymi samymi ludźmi, to stają się oni w końcu częścią twojego życia. A skoro są już częścią twojego życia to chcą je zmieniać, bo ludziom wydaje się, że wiedzą jak powinno wyglądać twoje życie, nikt jednak nie wie jak powinien przeżyć własne... ... .. bardzo kolorowego prawie-week-endu zycze wszystkim....dziuby !!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia, a wszechświat otworzy Ci drzwi, nawet gdyby wydawałoby się, że wokół są same ściany.
Joseph Campbell
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ervaring is wat je bezit, kort nadat je het nodig had ..
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Dla jednych bedziesz kims wyjatkowym i specjalnym a dla drugich nic nie znaczacym epizodem.
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
wiernosc psa zalezy niekiedy od wytrzymalosci smyczy
W Trzaskalski
Zgłoś wpis


Bliżej nas