Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Poszukiwana za długi - Holandia

9 Postów
Kris Kolaczek
(Kriski)
Początkujacy
Poszukuję pani n.n., przebywającej podobno w Zevenhuizen gem. Groningen .
pożyczyła pieniądze i nie kwapi się oddać .
zdjęcie na priva
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
skoro masz czarno na białym ze wisi Ci kase,zgłos to odpowiednim organom,a nie tu...
Pokazywanie czyichś zdjęc bez zgody i wiedzy osoby na fotografii moze Cie czasem trochu kosztować
Dziwny temat.....sądzisz ze ktoś ot tak,poszuka tej osoby-wątpie 8)
Zgłoś wpis
43 Posty
Bywalec
Poszukuje ognia gdzies mi sie zawieruszyl i nie ma czym fajka odpalic
Zgłoś wpis
9 Postów
Kris Kolaczek
(Kriski)
Początkujacy
Źle się wyraziłem , może jest ktoś kto ją zna i mi poda jej adres ( nie chcę jej oczywiście skrzywdzić tylko mieć gdzie wysłać zaproszenie od prawnika )
I nie umieszczam zdjęcia tylko w razie czyichś wątpliwości wyślę na priva żeby nie było pomyłki ( nie jednemu psu burek )

Anj - a rozum Ci się przypadkiem nie zawieruszył ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kriski napisał:
Źle się wyraziłem , może jest ktoś kto ją zna i mi poda jej adres ( nie chcę jej oczywiście skrzywdzić tylko mieć gdzie wysłać zaproszenie od prawnika )
I nie umieszczam zdjęcia tylko w razie czyichś wątpliwości wyślę na priva żeby nie było pomyłki ( nie jednemu psu burek )

Anj - a rozum Ci się przypadkiem nie zawieruszył ?


dostaniesz swoja kase za 10 %
no chyba ze jest ci winna 1000 euro to wybacz !!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kriski,moja rada.....jeśli wiesz ze moze tam przebywać-wal do organu policji odpowiedzialnego za ten region..powiedz ocb i pokaz fote...wplątując osoby trzecie poprzez powiedzmy ten portal mozesz więcej biedy sobie napytac niz pożytku.....
Oczywiście o ile masz niezbite dowody na ten domniemany dług...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kirski holenderska polcije gowno obchodzi kto ci jest winny kase
nie sluchaj ludzi ktorzy nie maja pojecia o czy mowia
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiem kolek ze mają to gleboko we d****....predzej "odzyskiwacze" mają w tym interesa
aczkolwiek napodstawie faktów-dowodów moga potwierdzic adres zamieszkania/przebywania....a to juz dobry trop
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
CeZik20 napisał:
wiem kolek ze mają to gleboko we d****....predzej "odzyskiwacze" mają w tym interesa
aczkolwiek napodstawie faktów-dowodów moga potwierdzic adres zamieszkania/przebywania....a to juz dobry trop


ja wytrzymalem do 140 000 euro i wtedy dotarlo do mnie
ze jak sie komus nie dojebie to zadna policja ani sad nie pomoze
jak dojebierz to placa !!!!!!!!
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
niestety ale zgadzam się z Kołkiem.Jak łysy w dresie stanie na ganku to i kasa zawsze się znajdzie .
A warto by było też i normalnie pokazać zdjęcie tak ku przestrodze dla innych .
Zgłoś wpis


Bliżej nas