Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kalendarz świąt nietypowych - Holandia

Czytali temat:
Filip no name Przemysław Andrzejewski Raaa Van den berg Joanna_1990 Przemek_Smka@interia.pl Pavel13136969 Młody93 (12484 niezalogowanych)
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
nonsensopedia.wikia.com/wiki/Kalendarz_%...i%C4%85t_nietypowych


a mnie smieszyl dzien sexu
dzien masturbacji jest nawet 2 razy w roku, a w USA miesiac maj oglosili miesiacem masturbacji

23 października - Światowy Dzień Seksu Oralnego
www.intymnosc.pl/klub/artykuly/rozne-obl...cuskiej-milosci.html


a 16 marca - światowy dzień sexu analnego... jesli wierzyc googlom
f.kafeteria.pl/temat_s.php?id_p=4409602
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Szkoda że tego kalendarza nie widziałem jak urlop planowałem
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Nic straconego Zibi, zawsze mozesz nastepny urlop zaplanowac z tym kalendarzem

Heh, moja data urodzin nie mogla przypasc w lepszy dzien , pod wątek "wkurza mnie" mozna by go przypiąć
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ZIBI L napisał:
Szkoda że tego kalendarza nie widziałem jak urlop planowałem

Czyzby sex tylko na ulopie?
To jaks nowa dyscyplina sportow extremalnych?
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Adamm napisał:
ZIBI L napisał:
Szkoda że tego kalendarza nie widziałem jak urlop planowałem

Czyzby sex tylko na ulopie?
To jaks nowa dyscyplina sportow extremalnych?
Trzeba było zostać księdzem częściej mógłbyś pytać nawet o szczegóły Miałem na myśli 5 marca dzień Teściowej
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ZIBI L napisał:
Adamm napisał:
ZIBI L napisał:
Szkoda że tego kalendarza nie widziałem jak urlop planowałem

Czyzby sex tylko na ulopie?
To jaks nowa dyscyplina sportow extremalnych?
Trzeba było zostać księdzem częściej mógłbyś pytać nawet o szczegóły Miałem na myśli 5 marca dzień Teściowej


Delikatnie rzecz ujmujac , moj zdrowy rozsadek oraz moje sumienie jakos niepozwolilo mi doznac tej watpliwej przyjemnosci, poza tym "Szef wszystkich szefow" nie powolal mnie do swojego teamu, nie trace jednak nadziei, ze dokona tego .......Franz Smuda
A tak na marginesie , to o jakie szczegoly pytaja ciekawscy panowie krzyzowcy?? a moze panie??
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Ta, ksiedzem sie nie zostalo, a krzyz przesladuje...nawet w kraju tulipanow /o MN nie wspomne/.
Cytat ze mnie, gdyby ktos pytal, albo ciekawy byl .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Coś mi się wydaje że wg tego kalendarza bedzie niezły ruch na MN w niedzielę, 12 czerwca ...
Dzień stylisty paznokci ...
az czuję skrobanie po plecach ......
Zgłoś wpis
149 Postów
Daje Czadu
(____dajeczadu_!!!!)
Stary wyjadacz
Yps, ty to sie przygotowuj do 5 lipca - uroczystych obchodów dnia łapania za biust. Może uda Ci się trochę potrzymać. Zawsze to coś na otarcie łez.

Bovendien życzę z całego serca aby 8 września, jak i dotychczas, trwał u Ciebie cały rok.

Pozdro
_daje
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adamm napisał:

Delikatnie rzecz ujmujac , moj zdrowy rozsadek oraz moje sumienie jakos niepozwolilo mi doznac tej watpliwej przyjemnosci, poza tym "Szef wszystkich szefow" nie powolal mnie do swojego teamu, nie trace jednak nadziei, ze dokona tego .......Franz Smuda
A tak na marginesie , to o jakie szczegoly pytaja ciekawscy panowie krzyzowcy?? a moze panie??


Adaś, mam nadzieję, że Franz jednak Cię powoła i uratujesz honor reprezentacji, stając się tym samym bohaterem narodowym.
Choć z powołaniem to zawsze jakieś jaja wychodzą.

Btw, znalazłam coś, co nadaje się wprawdzie do działu "aforyzmy, cytaty, itp", ale niektórzy domyślą się o co chodzi:

"Nic tak nie odmładza, jak prawdziwie niedorzeczny kawał. Właśnie najgłupsze prawa natury są najbardziej smakowite."
Witold Gombrowicz

Czy to prawda?
- No, właśnie sama nie wiem...
Zgłoś wpis


Bliżej nas