Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wolny czas..... - Holandia

10 Postów
Joanna xxxxxxxxx
(malleńka)
Bywalec
Co robić z wolnym czasem w mieście w taką pogode jak dzisiaj....
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Mam kilka ciekawych pomyslow ale raczej nie bede o nich pisac bo bedzie , ze sie czepiam
Moim ulubionym zajeciem w wolnym czasie jest ...picie piwa pod sklepem spozywczym oraz nauczanie tubylcow jak prawidlowo powinna brzmiec wymowa bardzo popularnego polskiego wyrazu na k.
Natomiast gdy niestety nie mam wolnego czasu to robie wtedy.....dokladnie to samo
Zgłoś wpis
10 Postów
Joanna xxxxxxxxx
(malleńka)
Bywalec
Hmmm...pożartować ponoć zawsze można
a tak serio ...problem zostaje
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Mocno subiektywne pytanie... Jak jest "pogoda barowa", to co można innego robić. Zamień outdoor na indoor, cokolwiek to w Twoim przypadku znaczy.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
No właśnie, poza tym wdrażanie tubylców w tajniki polskiej mowy zdaje egzamin również pod dachem!
Zgłoś wpis
10 Postów
Joanna xxxxxxxxx
(malleńka)
Bywalec
ha ha nie zawsze takie rozrywki typu uczenie tubylców "pięknej polskiej mowy" jest inspirującym zajęciem
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Dziwne rzeczy sie ostatnio dzieja z gatunkiem pochodzacym z planety Wenus,
niektore okazy na gwalt szukaja chlopa a inne natomiast nie maja co zrobic z wolnym czasem,
panowie wezcie sie w garsc
Przeciez sie q..a nie roz...troje
Zgłoś wpis
10 Postów
Joanna xxxxxxxxx
(malleńka)
Bywalec
ciekawe stwierdzenie lecz nieco odbiegające od tematu a co do tematu szukam......to nie ta bajka
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adamm napisał:

Przeciez sie q..a nie roz...troje



Fakt, ale w trójcy prawdziwej jedyny byłbyś w swoim rodzaju!
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
No tak Adman jestes tylko meszczyzna niepotrafi robic dwoch rzeczy na raz
A Panii Malenka to tak powaznie sie pyta? nie mam pojecia co cie interesuje niewiem jakie masz hobby no i niewiem gdzie mieszkasz ?
W Nl nikt nie musi sie nudzic,jest tyle clubow i rozrywek,co powiesz naprzyklad na worshop Naaien?hahah albo innego typu babskie sprawy
Zgłoś wpis


Bliżej nas