Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sprawny rower górski 100€ - Holandia

Czytali temat:
Darek Gabruś marius pawlak J. N. Komp Driver Bartosz Mulawa (1458 niezalogowanych)
1 Post

()
Początkujacy
Witam mam do zaoferowania państwu rower górski 29' zakupiony przeze mnie w Polsce dwa lata temu jestem pierwszym właścicielem rower jest bardzo solidny ma sprawne hamulce oswietlenie przód i tył błotniki zapięcie bardzo wygodnie się na nim jeździ rower jest w dobrym stanie podczas jazdy nie można się do niczego przyczepić rower waży 8-9kg jedyny mankament to uszkodzone lekko koło zębate podczas transporu niestety nie wrzuca najwyższego 3 poziomu po lewej stronie przerzutki tak dwa pozostałe działają prawa strona dziala bez zarzutu 8 poziomów co sprawia że można osiągnąć wysokie prędkości. Wentyle samochodowe. Oferta wazna przez kilka dni prosze o wiadomość na priv ewentualnie whats upp

Zgłoś wpis
51 Postów
J. N.
(jniderlandia)
Gaduła
Dzień dobry,

do wystawiania przedmiotów na sprzedaż polecamy nasz dział Ogłoszeń: www.mojaniderlandia.pl/ogloszenia

Pozdrawiamy
zespół MojaNiderlandia.pl
Zgłoś wpis
5 Postów
artutt
(artutt)
Początkujacy
Rowery górskie, zwane także MTB goodsport.pl/rowery/gorskie/mtb-xc/ (od ang. mountain bike), to rowery zaprojektowane do jazdy w trudnym terenie, takim jak lasy, góry, kamieniste ścieżki i wzniesienia, charakteryzują się one mocną konstrukcją, amortyzowanymi widelcami oraz szerokimi oponami, co umożliwia im radzenie sobie z różnymi przeszkodami na szlaku.
Zgłoś wpis


Bliżej nas