Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pomoge - Holandia

5 Postów

()
Początkujacy
Witam. Mieszkam od prawie 30-tu lat w Holandii. Jeżeli ktoś by potrzebował jakieś rady w jakiej kolwiek sprawie, chętnie pomogę w miarę możliwości. Acha, za darmo
Zgłoś wpis
3 Posty
Maja 34
(Maja 34)
Początkujacy
Witam, poszukuję agencji pracy gdzie można przyjechać z dzieckiem pozdrawiam
Zgłoś wpis
3 Posty
Początkujacy
chenie skorzystamy twoch rad pozdrawiamy
Zgłoś wpis
2 Posty
Komp Driver
(KompDriver)
Początkujacy
Witaj Kolego. Czy możesz podać mi na priv nr tel. do siebie?
Zgłoś wpis
3 Posty

()
Początkujacy
Hej.Moglbys mi podac jakies namiary na siebie.Chcialbym zapytac o pare spraw dla poczatkujacego.Pzdr
Zgłoś wpis
3 Posty
katarzynkamka
(katarzynkamka)
Początkujacy
Witam, mam ogromny problem w 2017 roku pracowałam za granicą sezonowo przez biuro i nie rozliczyłam się w Holandii a miałam czas do 1 lipca(dzisiaj zaczełam czytać ) Co teraz ? myślałam że mogę się rozliczyć do 3 lat. Rozmawiałam z innymi osobami i tak twierdzili ....co teraz ciśnienie mi podskoczyło.....
Zgłoś wpis
1 Post
kumana
(kumana)
Początkujacy
wow, aż dziwne że w tym kraju są jeszcze tacy ludzi. Również zawsze wszystkim pomagałem i niestety musiałem mieć twardy tyłek, ale człowiek powinien właśnie pomagać drugiemu. Bardzo miło czyta się takie wiadomości.
Może kiedyś będę coś potrzebować, ja również służe pomocą jak tylko dam radę
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
4 Posty
Marta Łabusiowa
(martalabus)
Początkujacy
Witam moglibyśmy porozmawiać? Planuję wyjechać do Holandii z 6 letnim dzieckiem innej możliwości nie ma ale nie mam do kogo i gdzie też nie wiem . Pozdrawiam
Zgłoś wpis
4 Posty
Marta Łabusiowa
(martalabus)
Początkujacy
Udało się? Pytam bo też chcę wyjechać
Zgłoś wpis
4 Posty
Marta Łabusiowa
(martalabus)
Początkujacy
Witam moglibyśmy porozmawiać? Potrzebuję wyjechać do Holandii z 6 letnim synem czy są tam takie możliwości? Pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas