Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

praca przez agencje - Holandia

Czytali temat:
Konrad K J. N. klaudiam Jurekkotynski 0305@wp.pl abraxas Jack ok Mariusz7935 Krawaciarz AgusiaAga Andrzej Gr (835 niezalogowanych)
3 Posty
abraxas
(abraxas)
Początkujacy
Witam,
mam pytanie: otóż czy istnieja jakieś prawne przesłanki aby Agencja pracy nie wypłaciła należnej kwoty za przepracowany czas, jeżeli brak jest numeru BSN? To odpowiednik polskiego nr NIP wiec Agencja chyba nie miala prawa posyłać kogoś do pracy bez wyrobionego SOFI
Tym bardziej, że do wykupienia ubezpieczenia jest potrzebny ten numer. Nie chcę rozpisywać się i rozmieniać na drobne ale jeżeli jest się zatrudnionym przez Agencje, to ona ma za obowiązek "pośredniczyć" w załatwieniu spraw urzędowych. Krótko mówiąc: czy jest sens walczyć z nimi przekazujac sprawe do Inspekcji Pracy, że w moim subiektywnym odczuciu posyłają ludzi do pracy na czarno oraz czy te pieniądze (nieduża suma na 300 euro) są mozliwe do odzyskania? Spotkał się ktos z podobnymi problemami? Zaznaczam, że już nie ma mnie w Holandii i czy cała ewentualna batalia to nie okaże się stratą czasu?
Zgłoś wpis
9 Postów
Jack ok
(Jackok)
Początkujacy
witam powinni wplacic na twoje konto i nazwac to zaliczka na poczet wyplaty za taki a taki tydzien.Pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas