Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Holenderskie konto bez meldunku Bank ABN AMRO - Holandia

3 Posty

()
Początkujacy
Bank ABN AMRO
WYSTARCZY DO ZAŁOŻENIA
NUMER BSN
ADRES HOLENDERSKI KORESPONDENCYJNY
PASZPORT\DOWÓD OSOBISTY\PRAWO JAZDY
Zgłoś wpis
1 Post
Tygrys1983
(Tygrys1983)
Początkujacy
Witam mieszkam w Holandii. Byłem w tym banku i jeste potrzebny meldunek, żeby otworzyć konto bankowe.
Zgłoś wpis
1 Post
Marcin Zielinski
(MarcinZielinski111)
Początkujacy
MichalJuzwikowski napisał:
Bank ABN AMRO
WYSTARCZY DO ZAŁOŻENIA
NUMER BSN
ADRES HOLENDERSKI KORESPONDENCYJNY
PASZPORT\\DOWÓD OSOBISTY\\PRAWO JAZDY
Zgłoś wpis
9 Postów
Dawid_EU
(Dawid_EU)
Początkujacy
Tutaj macie banki, które umożliwiają otwarcie konta bankowego w NL bez meldunku - eurostrefa.eu/konto-bankowe-w-holandii-bez-meldunku/
Zgłoś wpis
1 Post
Arek Szkudlarek
(ArekSzkudlarek)
Początkujacy
Pobrałem aplikacje ABN AMRO żeby otworzyć rachunek bankowy przez internet. Podczas skanowania mojego dowodu osobistego aplikacja go odrzuca bo go nie rozpoznaje. Nie mam innego dokumentu. Co mam zrobić ? Proszę pomóżcie.
Zgłoś wpis
9 Postów
MoniBinis
(MoniBinis)
Początkujacy
ArekSzkudlarek napisał:
Pobrałem aplikacje ABN AMRO żeby otworzyć rachunek bankowy przez internet. Podczas skanowania mojego dowodu osobistego aplikacja go odrzuca bo go nie rozpoznaje. Nie mam innego dokumentu. Co mam zrobić ? Proszę pomóżcie.

i agreee
Zgłoś wpis
4 Posty
theds
(theds)
Początkujacy
Na bieżąco aktualizuję listę Holenderskich kont bankowych na swoim blogu.
damiansowa.pl/2020/03/01/w-jakim-banku-zalozyc-konto-w-holandii

Od siebie polecam bunq i ABN Amro. Oby dwa mają wszystko po Angielsku i można założyć je przez internet bez Meldunku.
Zgłoś wpis
4 Posty
theds
(theds)
Początkujacy
ArekSzkudlarek napisał:
Pobrałem aplikacje ABN AMRO żeby otworzyć rachunek bankowy przez internet. Podczas skanowania mojego dowodu osobistego aplikacja go odrzuca bo go nie rozpoznaje. Nie mam innego dokumentu. Co mam zrobić ? Proszę pomóżcie.

W takim wypadku pewnie najlepiej będzie przejść się do placówki banku.
Zgłoś wpis
4 Posty
MIlenka Nowak
(MIlenkaNowak)
Początkujacy
Można założyć też konto walutowe i czasem jest to najlepsza opcja Moja znajoma ostatnio się zdecydowała i na konto-w-banku.pl/ znalazła konto dopasowane do jej potrzeb
Zgłoś wpis
1 Post
Norbert Betlej
(NorbertBetlej)
Początkujacy
Potrzebuję założyć konto holenderskie czy ktoś mi pomoże
Zgłoś wpis


Bliżej nas