Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

POLSKA SZKOŁA W LEIDEN - Holandia

7 Postów
ewa xxxxxxx
(lipa)
Początkujacy
MAM DWÓJKĘ DZIECI W WIEKU 9 I 11 LAT I ROZWAŻAMY PRZEPROWADZKĘ DO HOLANDII PONIEWAŻ MĄŻ MA TAM STAŁĄ PRACĘ.JEŚLI TO MOŻLIWE I MA KTOŚ DZIECI W TAMTEJ SZKOLE TO PROSZĘ O JAKIEŚ INFORMACJE NP.CZY JEŚLI BĘDĄ CHODZIĆ DO TEJ SZKOŁY TO MUSZĄ UCZĘSZCZAĆ JESZCZE NA JAKIEŚ DODATKOWE ZAJĘCIA GZIEŚ INDZIEJ?BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA KAŻDE WIADOMOŚCI.
Zgłoś wpis
20 Postów
komen tator
(komentator)
Bywalec
Najlepiej zasięgać informacji u zródła.

www.fpsn.nl/leiden/?p=1
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ta polska szkoła jest poprostu po to,żeby dziecko nie zapomniało polskiego jezyka,,,,płatna.....tak czy owak dzieci muszą isc do holenderskiej szkoły.....prowadzi tą szkołe moja znajoma ,,,,napisz do mnie na prv,,,,podam Ci namiary do niej....
Zgłoś wpis
29 Postów
malwina xxxx.
(malwisia1604)
Bywalec
polskich szkól w holandii powinno powstac jeszcze troszke wiecej dla takich dzieci ... ja sama aby tutaj byc zapisalam sie do holenderskiej , to dlaczego nie mialo by byc tutaj wiecej szkol polskich ??
Zgłoś wpis
77 Postów
Uma T
(Uma)
Gaduła
Polskich szkol w Holandii nie ma. Sa szkolki, gdzie zajecia prowadzone sa poznym popoludniem, gdzie dzieci mowia po polsku podczas malowania obrazkow. Swiadectwo takej szkoly nic ci nie da. Jedyna prawdziwa polska szkola w Holandii jest polska szkola przy ambasadzie w Hadze, ktorej to swiadectwo honorowane jest w Polsce. Mozesz zadzwonic lub napisac maila do ambasady.
Z ciekawosci, dlaczego chcesz wysylac dzieci do polskiej szkoly? Wracacie do Polski?
Zgłoś wpis


Bliżej nas