Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Skuteczne odchudzanie,czy możliwe? - Holandia

Czytali temat:
marcin law Rosanna ....... Karol K CZARNULA33 Piotr Bednarz Kasia B J. N. klaudiam graszka12 Wacekbyk Natalia Mod rossi Andrea K. (5891 niezalogowanych)
1 Post
Dariusz Bator
(Darful)
Początkujacy
Szukam jakiegoś suplementu do skutecznego i szybkiego odchudzania...
Mam jakieś 10 kg do zrzucenia, wcześniej brałem ActivLab-Termo Shape 2.0 ale nie zauważyłem żadnych efektów niestety...
Zgłoś wpis
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
175 Postów

()
Stary wyjadacz
dodaj do tego diete i odpowiedni trening aerobowy, na pewno pomoże, zbilansuj i cwicz a bedzie ok
Zgłoś wpis
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
Krystian Ch
(KrystianCechu)
Początkujacy
Zgłoś wpis
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
Edekkkk Mocny
(Edekk)
Początkujacy
Witam
Napisze pare zdań na w/w temat opierając sie o własne doświadczenia .
Prowadziłem kiedyś bardzo siedzący tryb życia w dość trudnym zreszta jego momencie .Ogolnie dół, 0 perspektyw, brak motywacji . Przytyłem z 80 kg w pare lat do 106,5 kg. Nastał moment ze bylem tak gruby , ze nie mogłem patrzeć na siebie i każdego dnia przed lustrem mówiłem sobie - od dzis zaczynam...sie odchudzać . 1 dnia prawie nic nie jadłem a drugiego potrafiłem po kryjomu zjeść 2 czekolady ..
Ogólnie było jeszze gorzej ..— a te „ zrywy i upadki trwały ...może z 2 lata a waga dalej 106,5 i „ huj”
Pewnego dnia w poniedziałek wchodzę na wagę a tam 107,5 kg.. myśle sobie „ ja pierdole wnet 110 kg”
Tamtego dnia osiągnąłem „ dno ..”- to ważny aspekt z psychologii.
Miałem prosta taktykę . Zaczynam biegać i dieta 2000 kalorii , jem wszystko ale liczę kalorie i nie jem wieczorem .
I tak co tydzień w poniedziałek na wagę .
W 8 miesięcy schudłem 28 kg.
8 miesięcy głód wieczorem .. bo jadłem duże śniadanie z 1000 kalorii obiad - mięso , warzywa i jabłko - po południu . Pozwalałem sobie w nagrodę zamówić cos wieczorem w niedziele ( kebab czy cos co tydzień lub 2..)- i od poniedziałku dalej ogień .
Udało sie ! Ludzie mnie nie poznawali a ja czułem , ze jest Mega dobrze . Grałem jeszcze w siatkę , skakanka .
Podobno tylko kilka %?ludzi osiąga sukces w odchudzaniu ..
Skutki uboczne - zmiana garderoby a w sport tak sie skręciłem ze to do dzis i na zawsze moje pasje .Refleksja ..
Możesz przeczytać miliony takich wypowiedzi ..- ale jeśli nie osiągniesz swojego „dna” to nie dokonasz tego . ..i to nie chodzi o to ze ktoś ma schudnąć 30 kg.., bo może ktoś chce tylko 5...
Ale po co te 5..
Każdy musi sam sie z tym zmierzyć ..
Moje motto życiowe - „ Mogę osiągnąć każdy cel w pojedynkę lub wspólnymi siłami w grupie „
P.S. Nie dbałem o styl w pisowni , przecinki przed -ze itd- bo mi sie nie chciało
Emanuel
Zgłoś wpis
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Bliżej nas