Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nieuczciwy przewoźnik.....Zaufany przewoźnik - Holandia

2 Posty
Daniela Cackowska
(Daniela.C)
Początkujacy
travel-car.pl/1/strona-glowna


Teraz opisze zdarzenie jakie mnie spotkalo z tym przewoznikiem.Bylam umowiona na 31 lipca(sroda)na wyjazd do Polski.Przed poludniem otrzymalam tel.,ze popsul sie bus i przelozono mi wyjazd na sobote okolo godz.20-ej.Gdy minela godz 22 zaczelam dzwonic na numery tel.polskie oraz holenderskie ale byly wylaczone.Czekalam jeszcze do godz 3 w nocy z nadzieja,ze bus sie pojawi.Tak sie z ludzmi nie postepuje.Gdybym wiedziala,ze nie moge na te firme liczyc szukalabym innego przewoznika.A tak stracilam prawie tydzien z mojego urlopu.Serdecznie wszystkich forumowiczow pozdrawiam i przestrzegam przed tym przewoznikiem.
Zgłoś wpis
36 Postów

()
Moderator
Witam....Przykleiłem ten temat i przy okazji lekko edytowałem tytuł.
Myślę iż warto piętnować lub polecać ludzi którzy po zawarciu umowy cywilno-prawnej (czyt. zakup biletu) wiozą naszą pupę do Polski lub spowrotem.
Dobrym laurkę;złym opinie odstraszającą.Ku potomnym i szukającym..
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Jestem za. Tylko... troszeczkę znając życie obawiam się o nieuczciwą konkurencję.
Ale co tam, ranking niech zadziała.
Zgłoś wpis
36 Postów

()
Moderator
Viooltje napisał:
Jestem za. Tylko... troszeczkę znając życie obawiam się o nieuczciwą konkurencję.
.

Życzę sukcesu....konkurencji.Temat kontrolny,obaczym pane Havranek czy warto...Jakby co to wiesz ciotka memory 5-i wszystko jasne...
Nie spamujmy,patrzmy i działajmy
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Moderator
Też życzę sukcesu konkurencji. Uczciwej.

Pane Havranku, będzie git, o ile nieuczciwa konkurencja nie będzie zamieszczać oczerniających postów, a spamerzy - chwalących własną firmę.

Trza wyłapać.
Zgłoś wpis
1 Post
NHB Przewozy
(NHB)
Moderator
Ja za to chciałabym polecic nie dawno powstałą firmę z Nowego Sącza.
W sumie jechałam z nimi pierwszy raz ale napewno to powtórze. Wkoncu którys przewodnik który przyjechał na czas, nie jechał nie wiadomo jakimi odjazdami, kierowca bardzo miły (kiedy ktos chcial to sie zatrzymywal) i w Holandii byłam nawet przed czasem.

Jak ktoś chce mogę podac namiary jeżdzą z malopolski, podkarpacia i swietokrzyskiego do Niemiec Holandii i Belgii.
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Moderator
Ja znow osobiscie polecam firme GRAND TOUR VENUS na czas solidnie milo szczegoly ich oferty znajdziecie w necie w razie gdyby nie mieli busa w twojej okolicy ktory zjezdza zawsze dzwonia do znajomego przewoznika wiec nie zdarzylo sie ze nie da sie z nimi zjechac i to przez ladnych kilka lat
Zgłoś wpis
12 Posty
darek kowal
(dtx7)
Moderator
od 1 do 10. Eurolanser- 10, Tonytrans- 10,Maxvictor- 9, Braciaktrans- 9, Metop- 8, Mucha-trans- 8,Bułatrans-7, Holtrans- 7, Pielgrzym- 7, A&A travel- 6, Przewozy-Interbus- 5, ( Tacconi- 3, driver Bartek bez komentarza) Transglass- 2.
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Moderator
Wizz Air, warto wykupic pakiet Vip gwarantujacy znizki na kolejne loty, pierwszenstwo wejscia na poklad, fotele w pierwszych dwoch rzedach oraz wiecej miejsca na nogi.
Jedyny minus to brak postojow po drodze i czasami stewardzi zamiast blond stewardess
Zgłoś wpis
1 Post
Adam Nowak
(nowackii)
Moderator
Ja ostatnio potrzebowałem pilnie dostać się do Rotterdamu i zgłosiłem się do energytour, w sumie bardzo pozytywnie wspominam. Uratowało mi tyłek. Pracuję tam i nie wiem co bym teraz robił, gdybym się tam pilnie nie znalazł.
Zgłoś wpis


Bliżej nas