Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Czy Holandia jest jeszcze bezpieczna ???? - Holandia

Czytali temat:
Zenek Martyniuk Teresa Gradowicz Patricia36 Wariat93 Syli Kwi Nadzieja_aaa (6105 niezalogowanych)
1 Post
Patryk Patryk
(vivere86)
Początkujacy
Witam,

Zastanawiam się nad wyjazdem do Holandii czy czujecie sie bezpieczni w miejscu gdzie mieszkacie chodzi mi o uchodzców,nastawienie holendrów do polaków.Mam znajomego w niemczech opowiadał że wieczorami strach czasem chodzić po mieście można się napatoczyć na grupkę imigrantów którzy snują się bez celu i szukają zaczepki czy w holandii jest podobnie.

Dzięki i pozdrawiam
Zgłoś wpis
1 Post
sebastian patyk
(katar)
Początkujacy
W Holandii jest mnóstwo Turków, Marokańców i Murzynów, ale siedzą cicho, tzn czasem słychać o jakiś akcjach, ale nie na taką skalę, jak w innych państwach. Myślę, ze jest bezpiecznie. Jeśli chodzi o Holendrów - raczej nas tolerują, nie spotkałem się z wrogością.
Inną kwestią są zarobki, które są na jednakowym poziomie od wielu lat. Holandia przestała być krajem atrakcyjnym zarobkowo. Jeśli chcesz przyjechać na chwilę, pracować po 12 godz dziennie, odkładać ile się da i jeść chleb z pasztetem - polecam. Jeśli masz zamiar żyć tutaj, mieć swoje mieszkanie, płacić podatki, to sytuacja jest podobna jak w Polsce, tzn da się zyć, ale bez rewelacji. Gdybym miał jeszcze raz wybierać - wybrałbym Skandynawię, albo Kanadę....
Zgłoś wpis
3 Posty
Eliza Orzeszko
(Elizka22)
Początkujacy
Moim skromnym zdaniem jeszcze jest bezpieczna, oczywiście trzeba wiedzieć którymi ścieżkami chodzić
Zgłoś wpis


Bliżej nas