Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Zbigniew K. D.J. 85 Tij Moja (26637 niezalogowanych)
73 Posty
Andrzej 7
(andre7)
Gaduła
jedynki niestety sa w kazdym miejscu do którego zajzałem na necie są drogie plus w tym hotelu jest taki że parking i oczywiscie łózka są pojedyncze, a jak tam w tej misji z podziałem pokoi wygląda czytałem tutaj ale nie wiem jak to tam wygląda
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ród jest bardziej zorientowany,ale na moje to wiesz-to jest misja-pewnie pojedyńcze łoża,ale kto będzie spał? mamy tylko weekend,poszaleć należy
Zgłoś wpis
73 Posty
Andrzej 7
(andre7)
Gaduła
no pewnie tak w misji pojedyńcze łoża będą nie nocowałem jeszcze w takich miejscach
Zgłoś wpis
11 Postów
Natalia S
(bulabu881)
Bywalec
Witam mam tu kilka ciekawostek co ile kosztuje w Paryżu co do zwiedzania a wiec;
Muzeum D'ORSAY czynne od 10-18 wejście 7euro ulgowy, w Niedziele 5euro
Wersal czynne 9-17 wejście 7,50 euro
Pantenon czynne 6.40 wejście 4euro
Muzeum Picasso wejscie 5,50euro
Łuk Triumfalny wejscie 6euro
Notere-Dame czynne od8-18.45 wejscie 32euro Ulgowy 21euro
LUWR-Napoleon czynne 9-18 wejście 7.50euro
Wieża EIFFELE'A WINDA CZYNNE 9.30-23.00 I pietro wejscie 3.66euro IIpietro 6.86euro IIIpietro 5.34euro


pozdrawiam i mamnadzieje ze to sie wam przyda,buzzziiioool
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
te misjonarki jeszcze z nami na balety wyskoczą nie no ,na poważnie to byle było gdzie sie kimnąć,a raczej przesiedzieć bo nie wiem czy ktoś spać wogle będzie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
bulabu881 napisał:
Witam mam tu kilka ciekawostek co ile kosztuje w Paryżu co do zwiedzania a wiec;
Muzeum D'ORSAY czynne od 10-18 wejście 7euro ulgowy, w Niedziele 5euro
Wersal czynne 9-17 wejście 7,50 euro
Pantenon czynne 6.40 wejście 4euro
Muzeum Picasso wejscie 5,50euro
Łuk Triumfalny wejscie 6euro
Notere-Dame czynne od8-18.45 wejscie 32euro Ulgowy 21euro
LUWR-Napoleon czynne 9-18 wejście 7.50euro
Wieża EIFFELE'A WINDA CZYNNE 9.30-23.00 I pietro wejscie 3.66euro IIpietro 6.86euro IIIpietro 5.34euro


pozdrawiam i mamnadzieje ze to sie wam przyda,buzzziiioool


ooo i dzieki serdeczne,mamy już nawet cennik poszczególnych atrakcji

Notere-Dame,jaka cena niezle nas tam chcą oskubać
Zgłoś wpis
11 Postów
Natalia S
(bulabu881)
Bywalec
Nie ma za co tych jeszcze wiekszych cen wam nie pisałam bo w tym Paryżu to co niektórzy na głowe upadli,pozatym nie wiem czy te ceny sie nie zmieniły,ale mniej wiecej tyle kosztowało z tego co mi wiadomo,pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
dziendobry
Słuchajcie a misjonarki nie maja parkingu pod klasztorem?
wydaje mi sie ze troche miejsca sie znajdzie na 2 autka,a poza tym na pewno nie zawołają duzo,co najwyzej"co łaska",bo inaczej im chyba nie wypada...
Zgłoś wpis
73 Posty
Andrzej 7
(andre7)
Gaduła
cena za wejscie do katedry ,mam nadzieje ze misjonarki nie z tej samej parafii co kadtedra
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Misjonarki są 60 km od centrum Paryża więc dlatego musimy wybrać się tam autami i zapłacić parking w mieście, co do misjonarek to wiem ze można uczestniczyć w mszy św. jak ktoś ma ochotę

aha


W misji są też jedynki jak ktoś pary nie znajdzie
Zgłoś wpis


Bliżej nas