Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Inwestor? - Holandia


()
Początkujacy
Witam. Tak sie zastanawiam czy na stronie jest moderacja?

przykladowo:



Obiektywnie jako przedsiebiorca lub firma nie chcialbym aby moje imie sie wiazalo z czyms takim jak na zdjeciu powyzej. Takie cos dziala przeciwko portalowi, niszczy reputacje i jest zla wizytowka przy znalezieniu potencjalnego inwestora lub reklamodawcy moim zdaniem. 'Etyka'.

Pozdrawiam,
Michel
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Całkowicie się z Tobą zgadzam. moderacja spi albo pierd.. głupoty na schotbox-ie. Jeśli ktoś nie lubi jakiegoś narodu lub rasy to niech to zostawi dla siebie
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
tajemniczy beznadziejny...szkoda gadac
Zgłoś wpis
16 Postów
KINGA (^^)
(kama54)
Bywalec
Ciekawa jestem czy on chciał by żeby ktoś tak naszą flagę lub Godło potraktował.To jest po prostu żałosne.
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
To jest własnie wolnosc słowa, to nie Pl ,nie ma cenzury i to jest właśnie fajne ,On może to napisac czy pokazac a inni moga mu odpisac ,że jest po prostu kretynem .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To jest własnie wolnosc słowa, to nie Pl ,nie ma cenzury i to jest właśnie fajne ,On może to napisac czy pokazac a inni moga mu odpisac ,że jest po prostu kretynem .




Ark pomyśl co piszesz tu już nie chodzi o wolność słowa ale o poszanowanie flagi państwowej i wolności wyznania, a także rasizm.moim zdaniem ten profil winien zniknać.
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
Widzisz przeżyłem czasy kiedy państwo nakazywało kochac braci ze wschodu, orzeł był bez korony ,a za jakiekolwiek słowa popierajace Regana należało sie spowiadac milicji .Nie tędy droga.zakazy, wykluczenia ze społecznosci to nie to Czesto bywam w domach muzułmanów ,murzynów chinczyków i nie spotkałem sie z niechęcia bo jestem polakiem .Nie jestem w żadnym stopniu ksenofobem i uważam że kazdy ma prawo do swobodnego osiedlenia sie w dowolny miejscu.Ale nigdy ktoś nie moze nazycac innym ludziom przekonań. Jesli ktoś nie lubi Turków jego sprawa .Jeśli pozna któregoś z nich pewnie mu przejdzie .
Madrośc często przychodzi z wiekiem ,czasem jednak wiek przychodzi sam
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Zgadzam się z Tobą Ark.
Co nie znaczy, że Tajemniczy Imbecyl mi się podoba!
Mam znajomych różnych narodowości i wyznań i choć sama nie wierzę w żadnych bogów nie przeszkadza mi ani ich wiara, ani tradycje.
Tajemniczy sugeruje model:
- Dzień dobry, katolik jestem.
- Dzień dobry, muzułmanin.
- O żesz ty w morde... Bum
- No to bum......
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Problem z tolerancją polega na tym, że czasami trudno sobie uświadomić, że ona musi działać w obie strony.
Inaczej nie będzie tolerancją.
Tylko że - jak zwykle - gdzieś są granice. A te wyznaczyć niezwykle trudno.
Przerabiałam temat w czasie buntu mając -naście lat, potem będąc młodą mamą w PRL, aż w końcu tu, w Holandii.
I ze wstydem przyznaję, że nie zawsze zdałam na piątkę...
Cóż, tolerancja - trudny przedmiot.
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
ark napisał:
Jesli ktoś nie lubi Turków jego sprawa .Jeśli pozna któregoś z nich pewnie mu przejdzie .
Madrośc często przychodzi z wiekiem ,czasem jednak wiek przychodzi sam


Widzisz ark,hitler poznal pewnie mnostwo Zydow,i mu nie przeszlo.A co do madrosci,to bardzo czesto nie przychodzi,niestety, z wiekiem...
Zgłoś wpis


Bliżej nas