Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Poszukiwany moderator do forum !!! - Holandia

Czytali temat:
Draki Życie sklepinternetowyholandia.nl - Juliettag (3047 niezalogowanych)
3 Posty

()
Początkujacy
Witam,

Szukamy moderatora forum.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt na maila : grzegorz@ilogic.pl

W mail'u proszę o podstawowe informacje o sobie i najlepiej argumentacje dlaczego akurat Ty
powinieneś zostać moderatorem.

Pozdrawiam,
Grzegorz

P.S. W temacie wiadomości proszę wpisać : Zgłoszenie na moderatora MojaNiderlandia
Zgłoś wpis
20 Postów
komen tator
(komentator)
Bywalec
Moderatorem tego forum powinna zostac Viooltje,z tej prostej przyczyny,iż wnosi nań najwięcej ( nie uszczuplając innym użytkownikom- to poprostu fakt).

Może złożyłbyś jej nareszcie stosowną propozycję,szczególnie,iż mnóstwo osób postulowało ZA

a postulaty miały miejsce wcale nie w zamierzchłej przeszłości.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Podpisuje sie pod propozycja Komentatora na kandytature Viooltje na moderatora forum na tym portalu ....Bez dwoch zdan,lepszej nie znajdziecie...
Pozdrowionka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna napisał:
Podpisuje sie pod propozycja Komentatora na kandytature Viooltje na moderatora forum na tym portalu ....Bez dwoch zdan,lepszej nie znajdziecie...
Pozdrowionka

Zrobiłem to dwoma rękoma i mój Kurdupelek także. Pozdrawiam Iza
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tornado,mam nadzieje,ze administracja powaznie te kandydature wezmie pod uwage i wysunie konkretna propozycje

Takze Was pozdrawiam cieplutko
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Iza. Nie obrażając nikogo - to jest moje wyłącznie prywatne zdanie. W/g mnie są tylko dwie osoby mogące temu sprostać jest to wymieniona już Viola i oczywiście Adamm. Może wreszcie można będzie spokojnie i na luzie porozmawiać na tym forum. Uściski
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jurek,nie zawsze sie zgadzam z Toba...ale tu masz calkowita racje I pokornie przytakne
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna napisał:
Jurek,nie zawsze sie zgadzam z Toba...ale tu masz calkowita racje I pokornie przytakne

I za to Cię cenię i za to Cię lubię. Nie jesteś "klakierem" Masz własne zdanie i własne spojrzenie na otaczającą nas "bajaderę" Ale mam nadzieję, że wszystkie przeciwności pozwolą na to aby wspólnie usiąść i zakąsić krokietem a na zakończenie zaśpiewać "góralu czy ci nie żal"
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A zapytał ktoś Violtje o zdanie ???

Poza tym wydaje mi się ze moderator forum powinien być osoba anonimową.
a) W pierwszym poście jest napisane że taka osoba musi się zgłosić sama wysyłając mail. Mam wrażenie że właśnie dlatego aby była anonimowa.
b) Było wystarczająco dużo przypadków kiedy pojawiały się posty tylko i wyłącznie aby wyrazić swoja antypatie do innej osoby jednocześnie nie wnosząc nic do wątku a nie zależy chyba ogółowi żeby mieć forum tylko do ćwiczenia palców na klawiaturze. Pamiętajmy że Violtje ma tak samo dużo zwolenników jak i przeciwników i nie ma co liczyć ani na dorosłość ani na kulturę osobista większości użytkowników tego portalu.

Następną rzeczą jest sam układ sił ..... Z całym szacunkiem do Violtje i Ona o tym na pewno wie.
Myślicie ze współpraca pomiędzy dobroduszną, sprawiedliwa i ponad poziom elokwentną Violtje a adminami tej stronki przebiegałaby bez problemów jeżeli sama Violtje była zbanowana ?
Rozumiem jakie są powody wysunięcia kandydatury i sama Osoba jest przednim wyborem
Optuje natomiast cały czas za tym aby stosunek użytkowników, moderatorów i adminów portalu był względem siebie jak najbardziej neutralny gdyż ma to ogromny wpływ na rozwój i działanie tej strony.
Zgłoś wpis
73 Posty
Andrzej 7
(andre7)
Gaduła
Panie Grzegorzu , ja podpisuję się pod propozycją moich przedmówców "Viooltje na moderatora forum" ,teraz pozostaje czekać na odpowiedż Viooltje .Pozdrawiam.
Zgłoś wpis


Bliżej nas