Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Draki Życie sklepinternetowyholandia.nl - Juliettag (3121 niezalogowanych)

()
Początkujacy
No bo jak nawet nie bedzie mozna porzadnie zaklnac to co to za forum

Co wy biedna Viooltje stawiacie w niewygodnej sytuacji?? Czy sklamie jak napisze ze kiedys sama powiedziala ze nie chce byc adminem?? A jak zostanie to ja pierwszy na odstrzal ide hehehe
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Ooooo!
Choruje sobie człowiek spokojnie, a tu takie kwiatki!
Dziękuję! Bezsprzeczna nobilitacja!

Nie, nie chciałabym być moderatorem, ale pisząc na różnych forach mam pojęcie "co moderator ma".
A więc, po pierwsze: MODERATOR MA BYĆ OBECNY!
2. Ma być na bieżąco z tematami.
3. Powinien brać udział w dyskusjach, chociażby po to, by nie zbaczały one na ślepy tor.
4. Wcale nie musi być anonimowy. To nie Wieki Brat.
5. Chronić forum przed trollowaniem i trollami.
6. Chronić je przed spamem, odróżniając np. spam od niewinnych i pożądanych akcji charytatywnych.
7. Umiejętnie interweniować w przypadku naruszenia regulaminu, który każdy przecież akceptuje.
8. Pousuwać "martwe" konta.
9. Raczyć odpowiadać na posty do niego skierowane.

Jak wiadomo jestem ateistką. Żadnego Boga nigdy nie widziałam, nie slyszałam i nie czułam.
Pana Moderatora MN rownież nie. Poza jednym, wrednym banem. Zagraża mi więc amoderatoryzm!
Proszę Pana, funkcja Pańska bez forumowiczów nie ma racji bytu. Bogowie umierają wraz z ich wyznawcami.
Proszę nas nie mieć w d...

Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje,nic dodac nic ujac.....aczkolwiek szkoda,ze nie podejmiesz sie moderacji tego HYDE PARKU

Pozdrowionka
Zgłoś wpis
1 Post
Iwona Cendrowska
(SSSUKA)
Początkujacy
nie ma problemu ja mogę być moderatorem
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Hyde Park!
Zgłoś wpis
3 Posty

()
Początkujacy
Każdy może się zgłosić . Wysuwanie jakichkolwiek kandydatur jednak jest bez sensu bo owa osoba najpierw sama musi wyrazić wolę zostania moderatorem, a to czy będzie anonimowa zależy tylko i wyłącznie od niej.

Jeżeli znacie na forum osoby, które nadawały by się waszym zdaniem na moderatora to przecież nic nie stoi na przeszkodzie, abyście zaproponowali im wysłanie zgłoszenia na stanowisko.

Nie skreślamy nikogo z góry i wszystkie kandydatury będą brane pod uwagę.

Pozdrawiam,
Grzesiek
Zgłoś wpis
1 Post
Początkujacy
Moderator tego forum juz chyba dawno opuścił pokład ....
Zgłoś wpis


Bliżej nas