Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

zeby serwis niderlandia byl lepszy.... - Holandia

Czytali temat:
Kari ****** J. N. adamswierszcz (1958 niezalogowanych)
Proponuje wcofac opcje dawania tyle zdjec n aogole,a dac wiecj komkretnych rzeczy,inf itd.no chyb ze to portal randkowy,,,bo narazie to wlasnie tak to przypomina.I fajnie by bylo zeby na stronie byl jakis player radia .Poprostu zmienic troszke wizje portalu.Sluze pomoca z mojej strony.Pozdrawiam caly zarzad portalu Niderlandii i pozostalych.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
megi0121 napisał:
Proponuje wcofac opcje dawania tyle zdjec n aogole,a dac wiecj komkretnych rzeczy,inf itd.no chyb ze to portal randkowy,,,bo narazie to wlasnie tak to przypomina.I fajnie by bylo zeby na stronie byl jakis player radia .Poprostu zmienic troszke wizje portalu.Sluze pomoca z mojej strony.Pozdrawiam caly zarzad portalu Niderlandii i pozostalych.

Ten serwis na pewno nie bedzie lepszy do momentu kiedy tacy spamerzy jak ty beda dodawali jakies gowniane watki bez sensu. Nie stac cie na reklame to bloga sobie zaloz i tam spamuj.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja tu spamu nie widzę. A poza tym autor ma rację.

Moje pierwsze spostrzeżenie - portal randkowy , serwis reklamowy.
Szczególnie z naciskiem na opcję drugą. Nie wiem, czy to samodzielna strona , czy strona poświęcona reklamom, bo to właśnie one przodują na tym serwisie. A szkoda...już zapomniałam jak nazywa się ta strona, pewnie, gdybym chciała poszukać jej ponownie w wyszukiwarce szukałabym coś związanego z reklamami. Ja rozumiem, ze to biznes, że to dobra forma, np. aby opłacić domenę, ale można to zrobić w bardziej fachowy i estetyczny sposób. Warto nad tym pomysleć, aby forum stało się bardziej atrakcyjne i zachęcało do odwiedzin.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Czego brakuje mimo wszystko i przede wszystkim to jednak fajne i konkretne osoby wypowiadające się z sensem. Oczywiście są i tacy, ale nie wiem już czy to forum to taki socjotechniczny zabieg pokazujący jaką mniejszością w tym półświatku są ludzie... normalni... Tacy albo cicho siedzą, albo zostali przygnieceni głupotą pozostałych...

Estetyka ma dla mnie znaczenie drugorzędne, chociaż jakby kto pytał to te napięte klaty i fotki z pozycji gały walnięte ajpadzikiem troche się przejadły...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
One się nie przejadły, one wręcz odstraszają.
Estetyka ma ogromne znaczenie. Forum jest do dyskusji, a pierwsze wrazenie - o czym mam tu gadać , o tych gałach czy cyckach na wierzchu na zdjeciach obok.
Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja sie nie dziwię, że opinie o Polakach są takie a nie inne gdy patrze na te zdjecia. Zero przyzwoitości.
To forum raczej nie jest dla mnie.
Zgłoś wpis
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Hamalielka napisał:
One się nie przejadły, one wręcz odstraszają.
Estetyka ma ogromne znaczenie. Forum jest do dyskusji, a pierwsze wrazenie - o czym mam tu gadać , o tych gałach czy cyckach na wierzchu na zdjeciach obok.
Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja sie nie dziwię, że opinie o Polakach są takie a nie inne gdy patrze na te zdjecia. Zero przyzwoitości.
To forum raczej nie jest dla mnie.


Oj tam, oj tam, ten portal to nie jest katolicki kacik dla nadwrazliwcow czy katecheza dla ponadmoralnych, zamiast marudzic na przekroj polskiej emigracji, ktora jest tutaj podana na tacy, zapodaj jakis ciekawy temat a gwarantuje ci, ze wielkie galy , cycki , klaty i co tam jeszcze chcesz nie zmaca swym widokiem Twojego perfect world.
zamiast zrzedzic i narzekac po polsku, podyskutujmy ciekawie ....ktos potrafi?
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Hamalielka napisał:
One się nie przejadły, one wręcz odstraszają.
Estetyka ma ogromne znaczenie. Forum jest do dyskusji, a pierwsze wrazenie - o czym mam tu gadać , o tych gałach czy cyckach na wierzchu na zdjeciach obok.


Hamalielka, jak trafnie zauważyłaś, 'forum jest do dyskusji'. Tematów cała masa. Wystarczy wejść w archiwum. Cycki i gały raczej się nie wypowiadają (na forum). One mówią same za siebie!
Poza tym nie mam pojęcia, jakie zło miałoby się w cyckach i gałach usadowić?...

Ciekawe, co miałabyś do powiedzenia np. o Generale Sosabowskim, czy wyborach parlamentarnych. Takie tematy też są poruszane. Zdaje się, że pokiełbasiło Ci się leciutko pojęcie forum z portalem.

Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja sie nie dziwię, że opinie o Polakach są takie a nie inne gdy patrze na te zdjecia. Zero przyzwoitości.
To forum raczej nie jest dla mnie.


Aż sobie warknę: wrrr...
Sorry, tak mam, kiedy słyszę "nie wypada".
Albo jak ktoś podpina seksapil pod nieprzyzwoitość. Pewnie, że są foty ładne i nieładne, niektóre przyciągają oko (męskie, H-elka, męskie) a inne wzbudzają uśmiech politowania. Sądzę, że niewiele ma to wspólnego z opiniami o Polakach.

Adam określił charakter forum, dodam tylko, że tu KAŻDY może wyrazić swoją opinię. Na szczęście nie jesteśmy filią 'niedzieli'.

Pozdrawiam i jednak zapraszam do dyskusji.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
Hamalielka napisał:
One się nie przejadły, one wręcz odstraszają.
Estetyka ma ogromne znaczenie. Forum jest do dyskusji, a pierwsze wrazenie - o czym mam tu gadać , o tych gałach czy cyckach na wierzchu na zdjeciach obok.



Ciekawe, co miałabyś do powiedzenia np. o Generale Sosabowskim, czy wyborach parlamentarnych. Takie tematy też są poruszane. Zdaje się, że pokiełbasiło Ci się leciutko pojęcie forum z portalem.


Miałabyś*

Wyraziłam swoja opinię, sądziłam, ze pomocną, jak widać zmian nie bedzie - zmiany nie potrzebne, zmiany ... po co zmieniac
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
haha, no i tyle na ten temat
Zgłoś wpis


Bliżej nas