Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

nauka holenderskiego - Holandia

Czytali temat:
Takeitsmart (2099 niezalogowanych)

()
Początkujacy
uwaga nabor osob, ktore chca uczyc sie holenderskiego, do id college, za darmo, jedyny koszt to 80,00 euro za ksiązki, nauka jest darmowa!!!

spotkanie 29.09 godzina 18.30
Lisse, Achterweg 7

chetnych zapraszamy
Zgłoś wpis
3 Posty
Aneta Pytel
(Aneta)
Początkujacy
Fajnie tylko czemu tak daleko ten kurspozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wlasnie szkoda ze tak daleko
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no właśnie ... za daleko mam... szkoda ... będę musiał poszukać czegoś bliżej by ulepszyć mój Holenderski
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jeśli ktoś ma daleko do szkoły to można się zapisać do NHA.nl to jest taka szkoła domowa, nie trzeba nigdzie jeździć płaci się 30E na miesiąc za 5 lekcji, trzeba wejść na strunę NHA.nl i wypełnić formularz zgłoszeniowy podać adres korespondencji a oni przysyłają książki,płyty, ćwiczenia do domu, koperty na wysyłanie odrobionych lekcji. Polega to na tym że się wypełnia lekcje w domu wkłada się kartkę do koperty i wysyła się pod adres NHA do sprawdzenia a oni sprawdzają i odsyłają poprawione spowrotem i tak kolejne lekcje trwa to 9 miesięcy lub jak kto woli trochę dłużej nie trzeba wysyłać 5 lekcji w ciągu miesiąca można 4, to zależy kto ile ma czasu i chęci do nauki wtedy miesiące się przedłużają.Ja tak zrobiłam i nie żałuję. Spróbować zawsze można, na pewno nie zaszkodzi.
Życzę powodzenia.
Zgłoś wpis
41 Postów
Karol S
(Karol.)
Bywalec
30€ /miesiac /5lekcji / obumierajacy jezyk ??????
Zgłoś wpis
1 Post
Początkujacy
Nie jest zle wystarczy nauczyc sie podataw i poswiecic dziennie pare minut ale systematycznie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
zupelnie gratis .......jedyne 80 dych-za ksiazki
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja już mam i to za darmo !!!!! Wystarczyło zapytać w pracy .. Szefostwo się zgodziło i za to na dodatek zapłacą a wiec naprzód ... pytajcie bo to nic nie kosztuje , a może akurat bedziecie mieli to szczęście jak ja
Zgłoś wpis


Bliżej nas