Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Para szuka chętnej dziewczyny do zabawy- Den Bosch - Holandia

Czytali temat:
xxx xxx Marcin belgia Ooo9oooooooooo Xxx Karol Król Krisu22 Adamczyk Sebastian Turzański matthew0908 (1547 niezalogowanych)
2 Posty
Marta Wilkowska
(marta2392)
Początkujacy
Ja, szczupła brunetka, atrakcyjna w wieku 23/165 cm. Partner, wysoki brunet w wieku 25/180 cm.Jesteśmy młodzi, zadbani, dyskretni, w 100% zdrowi oraz mobilni w każdą SOBOTE.

Chcę sprawić duża przyjemność mojemu partnerowi, więc szukam dyskretnej dziewczyny chętnej do trójkącika.
Jesteśmy zdecydowani, pomimo tego, że nie mamy doswiadczenia w takim układzie.
W grę wchodzi sex oralny, tradycyjny i analny. Dostosujemy się co do Twoich oczekiwań

A więc jeśli jesteś tak wyluzowana i napalona jak My..lubisz lizać..i być lizana..oraz chcesz spełnić swoje fantazje seksualne..spróbować wkońcu czegoś innego, przeżyc nowe doznania..odezwij się..a nie pożałujesz!!!
W celu zapoznania się i rozluźnienia atmosfery proponujemy pierwsze spotkanie przy muzyce, winku, piwku, drinku, joincie, jak kto woli, na 2-3h.

Mieszkamy w okolicach `s-Hertogenbosch. Mamy własne lokum, możemy dojechać do, lub po Ciebie



E-mail: marta23-92@wp.pl (W mailu napisz coś o sobie, także zdjecie będzie mile widziane) .
Zgłoś wpis
11 Postów
Mariola Nowak
(uknob)
Bywalec
ja jestem chętna i uwielbiam trójkąty tutaj moje sex fotki http://www.datezone.com/users/takasobiebrunetka93/zdjecia/9807271/ oglądnijcie i dajcie znać czekam na wiadomość mam nadzieje że spotkamy się na sex randce :*
Zgłoś wpis
2 Posty
Marta Wilkowska
(marta2392)
Początkujacy
Niestety Twój profil nie istnieje bądź został usunięty.

Napisz na priv marta23-92@wp.pl
Zgłoś wpis
1 Post
artur dzik
(dzikozaurus)
Początkujacy
hej
Kochaniutki jestes!
Robisz to dla swojego faceta...
I tu błąd: Musisz ty tego pragnąc
Zapraszamy cie do nas na pokazanie ci jaka jestes naprawdę gorąca

Buziaki Kociaczku i czekamy na wiadomość
Zgłoś wpis
2 Posty

()
Początkujacy
Hej jak poszukiwania?
Zgłoś wpis


Bliżej nas