Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Piotr Malach Krystian Jan Janicki mayki92 Persefona12 AngelDevil8386 pasik Grzesiek3003 B Kamil637 Jac (3598 niezalogowanych)
19 Postów
mariusz on
(Mariuszek79)
Bywalec
Myślę ,że pochlebiasz sobie i próbujesz przypodobać się.Nie pisz że wszyscy tacy są bo jesteś w błędzie.
Zgłoś wpis
26 Postów
derlon d
(cebo)
Bywalec
moze są jeszcze prawdziwi faceci a nie gówniarze ale ja takich nieznam panie kolego
Zgłoś wpis
19 Postów
mariusz on
(Mariuszek79)
Bywalec
Kolego nie musisz wszystkich znać,ja nie uważam się za gówniarza aczkolwiek staro się też nie czuję.Swoją drogą szacunek należy się prawie wszystkim nie ma co.
Zgłoś wpis
26 Postów
derlon d
(cebo)
Bywalec
a najbardziej ty co wpolsce zostawili żony dżiewczyny a tu pokazujom wielkich ogierów zastanów sie co ty pierdolisz człowieku obejrzyj się wokoło w jakim ty kurwa siwiecie żyjesz
Zgłoś wpis
26 Postów
derlon d
(cebo)
Bywalec
derlon napisał:
a najbardziej tym co w polsce zostawili żony, dżiewczyny a tu pokazujom wielkich ogierów zastanów się co ty pierdolisz człowieku obejrzyj się wokoło w jakim ty kurwa siwiecie żyjesz
Zgłoś wpis
19 Postów
mariusz on
(Mariuszek79)
Bywalec
To chyba ty coś pier....sz
Zgłoś wpis
2 Posty
Grzesiek3003 B
(Grzesiek3003)
Początkujacy
Hej wszystkim
Zgłoś wpis


Bliżej nas