Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

"Polen zijn de nieuwe k*t Marrokanen" ("Polacy są nowymi ch*jowymi Marokańczykami") - Holandia


()
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu "Polen zijn de nieuwe k*t Marrokanen" ("Polacy są nowymi ch*jowymi Marokańczykami")
Nie jest winą ani Irlandczyków, ani Anglików, ani Holendrów czy też Niemców, że mają o Polakach takie zdanie.
To wyłącznie nasza wina !
Niektórzy próbują się tłumaczyć jak głupi Jasiu w klasie, że "Pani się go czepia"
Na opinię złodziei, pijaków, chamów, rozrabiaków itp; pracuje ciężko spora część społeczeństwa emigracyjnego, i oni się cieszą słysząc takie opinie (uśmiechając się przy tym głupawo). "Polska rządzi"- uważają.
Natomiast z takimim opiniami nie zgadzają się ci, którzy poważnie myślą o pracy i integracji z innymi Narodami, bo to oni najczęściej odczuwają skutki zszarganej opinii.
Czytam czasem różne fora, na których toczą się dyskusje o Polsce, o emigracji i in. i z jednej strony to dobrze, bo prawo wypowiedzi wywalczyliśmy sobie sami. Ale z drugiej strony serce się kraje jak nie potrafimy korzystać z tego prawa, jak mierna jest nasza wiedza i jak demaskującą rolę odgrywa tzw. "chłopsli rozum" (w złym słowa znaczeniu).
1. "Polak jak chce komuś zrobić na złość, to szczy do własnej kieszeni"
2. "Polak kiedy chce wyrazić wolność, to sra na własny dywan".
Czym się różni Polska Szlachecka, która doprowadziła do upadku, od dzisiejszych awantur, które nas stawiają z zaścianku Europy ?
To przykre.
Pozdrawiam wszystkich

()
Czytam czasem różne fora, na których toczą się dyskusje o Polsce, o emigracji i in. i z jednej strony to dobrze, bo prawo wypowiedzi wywalczyliśmy sobie sami. Ale z drugiej strony serce się kraje jak nie potrafimy korzystać z tego prawa, jak mierna jest nasza wiedza i jak demaskującą rolę odgrywa tzw. "chłopsli rozum" (w złym słowa znaczeniu).
1. "Polak jak chce komuś zrobić na złość, to szczy do własnej kieszeni"
2. "Polak kiedy chce wyrazić wolność, to sra na własny dywan".
Czym się różni Polska Szlachecka, która doprowadziła do upadku, od dzisiejszych awantur, które nas stawiają z zaścianku Europy ?
To przykre.
Pozdrawiam wszystkich

()
Początkujacy
Nie dziwie sie Holendrom.I to nie żaden rasizm jak niektórzy Polacy uważają,gdyby umieli sie zachować nie byłoby tego wszystkiego.Polski naród a szczególnie Ci młodzi przyjeżdżają tu by sie tylko zabawić zachlać mordę,zaćpać i pózniej wsiąść za kierownicę.Jestem jak najbardziej za tym by ich łapano i zabierano prawo jazdy.Nie raz widziałam takie sytuacje,cwaniactwo,ćpanie,brawura...Tylko dlaczego pózniej My Polacy w porządku uczciwie pracujący tu musimy cierpieć przez takich debili?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Polska jest spalona juz w wielu krajach tj. W Anglii. Jak ja tu przyjechalam, to w moim miescie bylo max 4 polakow, teraz jest ich masa. Jak jade do Polski w kazdym barze slysze, ze jada do Holandii itp. Niestety zasluzyli sobie na taki wizerunek, naprawde nienawidze mojego kraju a juz nei wspomne o polakach w Holandii. Zachowuja sie jak by ch.. wie kim byli.
Dostalismy mozliwosc przyjazdu tu, mieszkanie prace, a jednak nie na naszym terytorium nie potrafimy sie zachowac, o co walka? Dyskryminacja/ Prosze was gdy by w Pl murzyn sie tak zachowal to byl by okladany na prawo i lewo... Nie wspomne juz ze baby maja opinei wylacznei kurew, a faceci zlodzieji i pijakow... Kiedys polacy zarabiali tu przyzwoite pieniadze a dzisiaj niestety zasluzyli sobie na takie traktowanie, mniejszosc nic nie zmieni.
Ponad polowa powinna wrocic do kraju i przypomniec sobie jak tam sa traktowani jak smieci, ostatnie smieci a dyskryminacja? Wielka rzecz... Bo watpie zeby ludzie tu przyjezdzali majac bajke w kraju, widocznie musza wrocic i ryrac za 1000 zl miesiecznie. Rzygam tym narodem
9 Postów
Początkujacy
Witam
Posiadam obywatelstwo Polsko - Holenderskie.Mieszkam w Holandi prawie 20 lat.Zgadzam sie w calosci z postami powyzej.Sama przez ten czas mam 2 kolezanki polki.!!!!Malo tego widzac polakow na ulicy ,czy w sklepie i slyszac polskie przeklenstwa - mowie po holendersku i nie przyznaje sie ze znam j.polski.Jest mi glupio ale ..hm z chamowatymi holendrami czy turkami tez nie rozmawiam
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
9 Postów

()
Początkujacy
Mamy taką opinię jaką nam wyrobili ci najmłodsi Polacy.Ledwo co od cyca oderwany i uważa że skoro ma 18 lat to mu wszystko wolno.Matka nie widzi tego co jej dziecko wyprawia.Przyłapani na wykroczeniach powinni być deportowani bez prawa powrotu.
9 Postów

()
Początkujacy
Zdjęcia takie jak 3 od góry po lewej powinny być usuwane.
9 Postów

()
Początkujacy
W istocie, holendrzy maja dosc polakow. I maja racje. Polacy pokazuja sie z jak najgorszej strony. Popelniaja wykroczenia, kradna,pija,oszukuja urzedy,urzedy skarbowe i co najgorsze uwazaja, ze wszystko im sie tutaj nalezy, a sami holendrzy sa idiotami. Skandal. Najwyzszy czas, aby sie ich z Holandii pozbyc. Sa takimi samymi trutniami jak Marokanie.
9 Postów

()
Początkujacy
Zgadzam się z powyższymy opiniami!!! Jestem w Hol. od 4 lat i jak widzę to "barachło" wokół tj. tych wszystkich polaków uważających się za panów bo są zagarnicą to mi się płakać chce Będąc w sklepie również nie przyznaję się że znam polski bo wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd...!!!! Polska chołota to tylko potrafi krytykować i wyśmiewać się z innych a sami nie widzą i nie doceniają tego co im daje Holandia jako kraj, a później jeden z drugim jedzie do Polski i opowiada jak to "źle" tu było ,ale nie powie że sam się do tego przyczynił ( A co do kontroli to zgadzam się powinni być kontrolowani jak ktoś jest "czysty" to nie ma się czego bać . Mój mąż też miał taką kontolę ostatnio i przeżył .
Potraktowany był bardzo dobrze (zna język hol.). Jak ktoś stara się nauczyć języka i szanuje drugiego człowieka to i sam jest szanowany!!!!!!
POZDRAWIAM WSZYSTKICH POŻĄDNYCH POLAKÓW

()
Początkujacy
Miałem kontrole Policyjną w sobotni wieczór dokumenty alkomat łącznie z pobraniem paliwa do kontroli.Nie znając dobrze języka byłem traktowany jak normalny obywatel.


Bliżej nas