Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Holendrzy przestali akceptować Polaków - dlaczego i kiedy? - Holandia

Czytali temat:
marcin law (2818 niezalogowanych)
21 Postów
Gewoon Niemand
(niemand)
Bywalec
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Holendrzy przestali akceptować Polaków - dlaczego i kiedy?
polacy tez przestali akceptowac holendrow. - mowie za siebie.
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
HAHAHA bo hamow i burakow Pelno ,jezyka sie niecha uczyc co dopiero muwic o dostosowaniu! Z niczym sie nielicza bo sa tu chwilowo i maja wszystko w dupie !!!
Kiedys bylo inaczej, dbalismy o imie naszego narodu.
ale co zrobic
Zgłoś wpis
Niuniaxxx MISIAK
(Nanaxxx)
Początkujacy
tak tak mój znajomy nie zna jężyka ale wyjechał tutaj uciekł przed komornikami a może się uda,jednak to nie jest mała suma bo ponad 100tys ,zobaczymy jak długo tutaj sie pobawi
Zgłoś wpis
1 Post
Diana Brzegowska
(Larisa)
Początkujacy
a ja nie toleruje ich pomimo tego ze to ich kraj........i
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
to ze tak zapytam brutalnie a tolerujesz kaske u nich zarobiona ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
-Larisa napisał:
a ja nie toleruje ich pomimo tego ze to ich kraj........i

To wracaj do PL do siebie na wies i zapisz sie do pis
Kariera gwarantowana. Przeciez nikt cie tu nie zatrzymuje.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Moim zdaniem oni nas nigdy nie akceptowali ... Nie tylko nas, wszystkich i nikogo. To kraj ukrytego rasizmu i faszyzmu. Najlepiej świadczy o tym ich integracja z ich wcześniejszymi gastarbeiterami. Ale ja bym Was chciała zapytać : czy nam zależy na ICH akceptacji ? Mnie osobiście - nie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
osobiście wydaje mi się ,ze jest jakiś procent racjii w tym co jest powyżej napisane na temat Polaków,a powodem tego jest nic innego jak nasza mentalność ,nie da sie już nic z tym zrobić jesteśmy ambitni i pracowici ale jak mamy za dobrze i nie ma bata nad dupą to się przewraca w głowach i zaczynają się Marokańskie kobminacje ,kolejnym problem jest edukacja ,jezeli chodzi o języki to jest rzeczywiście mierna ,osobiście władam 3 językami i nie mam problemu z komunikacją w Belgii jak i w Holandii ,pomagam czasem rodakom jak mogę ale jak na razie zawsze obracało się to przeciwko mnie -kolejny problem Polaków .W Holandii czy Belgi jak i w innych państwach ludzie w wieku 50 czy 60 lat rozmawiają minimum po Angielsku w Polsce tylko studenci ,albo ci którzy emigrują tu i tam a starsi Rosyjski, który zapewne się nigdy nie przyda ,w kazdym innym Panstwie podstawowy język to Angielski -dlaczego ? - international ,a dlaczego w Polsce był Rosyjski dzieki naszej Polityce ,(język wroga trzeba znać) -czy to było madre posunięcie nie wiem, trzeba poczekac do następnej wojny zeby się przekonać ale kto w niej bedzie walczył jak wszyscy są za granicą hahahhah .a co to tych Holendrów i Belgów to uważam ,ze czasem nie wiedzą po co zyją na tym świecie ,a nie podobamy im się bo jesteśmy do nich lepsi w pracy dajemy radę w takich warunkach ze oni nie są w stanie sobie tego wyobrazić ,i przede wszystkim działamy a nie myslimy 100 lat jak to zrobić ,jestesmy pomysłowi zaskakujący i nieobliczalni co tu wiele pisać boją sie o pracę i wcale im sie nie dziwię wystarczy odwrócic sytuację Mozemy im jedynie pozazdroscic bezstresowego podejscia do zycia i bezinteresownych usmiechów na twarzy w kierunku nieznajomych w Polsce wystarczy przejechać się Autobusem ,albo pociągiem i wszystko jasne, co tu wiele pisać kazdy kraj ma wady i zalety ale trzeba wiedzieć i nie zapominać jednej rzeczy- kazdy człowiek jest inny i nie mozna uogólniać nikogo, nalezy poznac aby wyciągnąć jakiekolwiek wnioski ,chciałbym zeby w naszym kraju było lepiej i zeby mozna było tam pracowac za godziwe pieniądze ,zeby było mniej radarów haha a wszyscy zawsze się smiali nie koniecznie pod wpływem alkoholu ,fajnie by było isc z przyjaciółmi na impreze i wyjsc zadowolonym -bez bójek ,afer ,odgłosu zbijanego szkła ,itp itd ,fajnie by było szybko przejsć przez ulice na pasach ,albo załatwić coś szybko w urzędzie .Czekam juz na poprawę 7 lat i będe czekał kolejne 7 ale czasem zadaje sobie po cichu pytanie czy warto ........... pozdrawiam wszystkich Robert
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
AnnieLee napisał:
Moim zdaniem oni nas nigdy nie akceptowali ... Nie tylko nas, wszystkich i nikogo. To kraj ukrytego rasizmu i faszyzmu. Najlepiej świadczy o tym ich integracja z ich wcześniejszymi gastarbeiterami. Ale ja bym Was chciała zapytać : czy nam zależy na ICH akceptacji ? Mnie osobiście - nie.

A co to wogole wiesz o Holendrach dziewczyno?!
Czytajac twoj post wydaje mi sie ze ZERO
Sa dopiero na dystans w momencie jak dojda do tego ze ktos niechce sie do nich dostosowac i sie z nimi nie liczy !!!
Dokladnie tak jak ty, niemand jak i Larisa

@ Roberto

a nie podobamy im się bo jesteśmy do nich lepsi w pracy dajemy radę w takich warunkach ze oni nie są w stanie sobie tego wyobrazić ,i przede wszystkim działamy a nie myslimy 100 lat jak to zrobić

moge sie z toba zgodzic ale uwiez mi ze to jest tak tylko i wylacznie z holendrami z bardzo niskiego poziomu prawdopodobnie po podstawowce albo i nie.
My mozemy sie wlasnie duzo , bardzo duzo zeczy nauczyc od Holendrow!
Nie to ze my w Pl jestesmy gorsi,my mamy swoje inne plusy jestesmy duzo zaradniejsi a oni cwanszy

przeczytaj sobie stary artykul:
polonia.nl/?p=602

pozdr
Zgłoś wpis
2 Posty
Adrian T
(adix)
Początkujacy
PO CZESCI SIE ZGADZAM A PO CZESCI NIE. CO DO TYCH URZEDOW TO JESZCZE SIE NIE PRZEJECHALES. JA JUZ WIEM CO TO ZNACZY I WIELU MOICH, A MOZE WSZYSCY ZNAJOMI WIEDZA JAK TU SIE ZALATWIA PEWNE SPRAWY W URZEDACH I CIEZKO BYC Z TEGO ZADOWOLONYM. TAM SKAD POCHODZE MORDOBICIA NIE MA WIEC ZAWSZE JAK IDE NA IMPRE CZY DISCO ZE ZNAJOMYMI TO JEST POPROSTU SWIETNIE.TEGO JESZCZE W BELGI NIE DOSWIADCZYLEM. TWOJA OPINIA NA BEMAT BELGOW CZY HOLENDROW JEST DOBRA ,CO DO ICH PODEJSCIA DO PRACY ITP. ONI NIE DOSTALI NIGDY W DUPE PORZADNIE DLATEDO NIE WIEDZA JAK MAJA LUDZIE W INNYCH KRAJACH , A PRZYDALO BY SIE IM TROSZKE ZAPOZNAC Z TAKIM TEMATEM NA ZYWO BEDAC NP. W PL NA EMIGRACJI , JESTEM PRZEKONANY ZE NIKT BY NIE ZDAL EGZAMINU.
Zgłoś wpis


Bliżej nas