Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
wybacz muszę lecieć ale wrócę i na wszystko Ci odpowiem drogi DARNOKU
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
może ktoś się jeszcze przyłączy... ciekawi mnie ten temat w nl.
ps Konrad bardzo mi miło
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
wiedzma napisał:
[quote]Biedni ci nasi polscy dżentelmeni...Polki zaniedbane i mało kobiece a Holenderki niedostępne...i jeszcze w dowodzie ze Polak...biedni...


Oj biedni, biedni !
Tak mi Ich żal !
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Polscy gentelmeni ,
oni swietnie dogaduja sie z Holenderkami,
bierzcie z nich przyklad i do roboty!!!

youtu.be/f2M3lNILhxY
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Mi również milo Konradzie. Wiedźma Anna

Pewnie ze lubię zadbanych gości...to chyba normalne gdy ktoś ma zdrowe poczucie estetyki.
Ale, i tu wyrażam tylko swoje skromne zdanie, zbyt mocne skupianie się na własnym ciele i seksualności, podkreślanie swojej tożsamości przez swobodne,publiczne mówienie o swoim udanym życiu seksualnym, jest tendencja i skutkiem dzisiejszego świata kultu ciała i świata konsumpcji. Nie jest to grzech oczywiście,ale jak dla mnie ludzie zaczynają przeginać w jedna stronę i stopniowo wymywają co tak naprawdę tworzy nasza ludzka tożsamość czyli cechy umysłu, serca no i oczywiście więzi międzyludzkie, a redukują ją, ta tożsamość, do odpowiednio przystrojonego ciała...

Wracając do tematu... jeśli chodzi o ludzi którzy oceniają kogoś przez pryzmat pochodzenia,koloru skory czy status zawodowy,to dla mnie są to ludzie zazwyczaj prości umysłowo i ograniczeni duchowo. Ja osobiście nie mam problemu gdy ktoś mnie oceni przez własnie jakiś tam swój pryzmat( np.cytuje:"polki najlepiej randkują z murzynami albo turkami" albo "polki są łatwe" ). Uśmiecham się wtedy z politowaniem i odchodzę bo z kimś takim raczej nie znajdę wspólnego tematu...

Co do mojej tajemniczej postaci ,nie, nie jestem Gotką ...takie subkulturowe, buntownicze zabawy już mam dawno za sobą. Jak już to w dzieciństwie bujałam się z metalami,ale to raczej jest związane z zamiłowaniem muzycznym niż z jakimiś subkulturowymi, młodzieżowymi ideologiami. Lubie mroczne klimaty,to wszystko...
Zgłoś wpis
4 Posty
R.... ******
(hanskasan)
Początkujacy
dokladnie co kolezanka Wiedzma napisala... kim my jestesmy aby kogos oceniac?.. ......pozdrawiam
Zgłoś wpis
12 Posty
Wladek Kuzma
(xKaliber44x)
Bywalec
Wiedzma uduchowiona gleboko.fajnie, wszystko fajnie. Dla Turasow itd. Polki to tani towar do ruchanua.Nie jedna wasza kolezanka wypiela dupe dla lepszego zycia na zachodzie
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
...no tak...
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Nie czytałem wszystkiego co piszecie ale...wstydzić się pochodzenia?masakra jakaś!Pozdro
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Pamietajcie - granice tworzymy sobie sami w głowach! Nikt nie chodzi z flagami na czole i tak naprawdę każdy patrzy na siebie, aby jakoś odnaleźć się w tych szalonych czasach (a kiedy nie były szalone?)... Mam już troche dość płaczu jak to źle nam Polakom i co tam nasza husaria nie narobiła pod Wiedniem (na podstawie czego powstała rodzima produkcja, która pokazała jakie jest właśnie nasze miejsce w szyku)... Super fajnie, ale 'to se ne vrati' i teraz nie zalewamy Turków zmasowanym atakiem konnicy, ale raczej ekhm... Zalewamy tanią siłą roboczą...

DARNOK - chcesz pokazać, że orzeł potrafi, to może pokaż?!

Zgłoś wpis


Bliżej nas