Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

gdzie mozna kupic tanie orginalne ciuchy w holandi - Holandia

1 Post
Łukasz Kipiel
(dzumus)
Początkujacy
wiem ze ludzie z belgii jezdza czesto do Holandii po orginalne ciuchy typu nike puma itd jesli ktos wie cos gdzie to mozna jechac prosze o odpowiedz
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
np. Roermond outlet.
www.designer-outlet-roermond.com/

marktplaats = FAKE moda
Zgłoś wpis
25 Postów
Marcin Nl
(cinsk1503)
Bywalec
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis
1 Post
Arek M.
(Rusek90)
Początkujacy
A coś w miarę blisko od Leiden (trójkąt - Haga, Rotterdam, Amsterdam)?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Rusek90 napisał:
A coś w miarę blisko od Leiden (trójkąt - Haga, Rotterdam, Amsterdam)?
A'dam Magna Plaza www.magnaplaza.nl/
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
najtaniej to chyba w "lumpeksie",ale nie znam zadnego konkretnego miejsca wiec moze lepiej zrobic skok na kontener PCK. Tylko nie gwarantuje ,ze wszystkie ciuchy tam beda nike badz adidas. Mysle jednak,ze wiekszosc z nich jednak bedzie na prawde orginalna.
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Kurde, nie wytrzymałam... A obserwuję temat od kilku dni. Myślałam, że ktoś w końcu coś powie.

Nie ma w naszym słowniku słówka "orginalne" (kojarzy się z orgią ). Podobnie, jak wyrazik "lubieżny". Czemu przez Ż z kropką? Bo wymienia się na "G"...
ORGIA.

ORYGINALNE! Zawsze i wszędzie.

Nieważne, jeśli komuś nie przeszkadza, to jeden balast mniej. OK.

Powodzenia w szukaniu tanich Nike's, Puma's, ZiutaWieCo's itp. Ciotka Violka życzy Wam owocnych zakupów

Dziubole.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooitje jestes SPOKS babka hehehehe,mam ubaw.Pozdro dla pani nauczycielki.To gdzie mozna kupic te ORGINALNE rzeczy????)))
Zgłoś wpis


Bliżej nas