Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Strzelnica wie ktoś gdzie jest? - Holandia

Czytali temat:
Mateusz Rampampam Przemek Szewczyk Rafał DubBakker Tomek Sta Paula97 SweetLady (8544 niezalogowanych)
11 Postów
konto puste
(konto puste)
Bywalec
halo halo mam pytanie odnośnie strzelnicy konkretnie chodzi mi o strzelnice śrutową gdzie strzela się do rzutek .konkretnie trap lub double trap.trenowałem w Polsce 7lat ten sport z sukcesami na arenie krajowej niestety korupcja jest i tam i klub padł ale chętnie bym postrzelał bo o jedyna rzecz ktora mnie w życiu radowała.będe wdzięczny za jakieś namiary lub kontakty do kogoś kto też strzela
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
11 Postów
konto puste
(konto puste)
Bywalec
a ty strzelasz?
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Tak ale nie do rzutek juz od ponad 18 lat .
Zgłoś wpis
8 Postów
Mr Magick
(Mr.Magick)
Początkujacy
Hej.
Mam do Was pytanie rowniez odnosnie strzelnicy,tylko troszeczke innej.Otoz w NL nie trzeba miec pozwolenia na posiadanie kuszy...ale mozna z niej strzelac tylko w miejscach wyznaczonych.I tu pojawiaja sie schody,poniewaz nie na wszystkich strzelnicach mozna strzelac z kuszy.Czy orientuje sie ktos moze gdzie sa takie obiekty w okolicach Rotterdamu?
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
www.google.nl/#q=Kruisboogverenigingen+R...;fp=a5db043583e72f3b
www.kbv-deknipe.nl/index.php/links/Kruisboogverenigingen.html

U nas w stowazyszeniu slyszalam ze na pneumatyczne kusze chca zrobic pozwolenia .
Ale o tym mowia juz dlugo i jak narazie nic nie robia . hehehe
A jak jedziemy na "strzelanko " to czasem tez odkurzam moja kusze po cichu . hehehe
Zgłoś wpis


Bliżej nas