Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

ZORGANIZOWANA AKCJA - Holandia

Czytali temat:
Maciek23 Marcin Ratajczak (10987 niezalogowanych)
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
WITAM KURCZE MAM JUZ DOSC CZYTANIA TYCH ARTYKULOW O TYM ZE JAKIS POLAK SIE NAWALIL LUB KOGOS POBIL OKRADL OSZUKAL A POLKA PUSCILA SIE Z JAKIMS CIEMNYM SZUKAM CWANIAKOW CO ZNAJDA I WKLEJA TUTAJ W TYM TEMACIE JAKIES ARTYKULY OPISUJACE POZYTYWNE ZACHOWANIA POLAKOW NP ZE JAKIS POLAK PRZEPROWADZIL STARUSZKE PRZEZ ULIC LUB NP URATOWAL KOMUS ZYCIE BO PRZESTAL GO KOPAC A NA POWAZNIE CHCIALBYM PRZECZYTAC COS NA TYM PORTALU CO DOBRZE O NAS SWIADCZY I ZE TAK NAPRAWDE NIE JESTESMY ZASCIANKIEM EUROPY I W ZAGRANAMANICZNEJ PRASIE TEZ DOBRZE O NAS PISZA W NAGRODE DLA NAJWIEKSZEGO CWANIAKA BEDZIE NAGRODA W POSTACI USMIECHU KIEROWNIKA ODCISKNIETEGO W BETONIE RODACY DO DZIELA
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
WIEM ZE TO TRUDNE ZNALESC COS POZYTYWNEGO O POLAKACH ZA GRANICA ALE MOZE KTOS DA RADE
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wchodze w to Mnich....nie kazdy jest sqrwysynem/qrwą...i dość oceniania wielomilionowego narodu przez przypadkowe jednostki
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
QURNA NIECHCE MI ODPALIC ALE WIERZE NA SLOWO ZE TO COS POZYTYWNEGO MAM NADZIEJE ZE TEN TEMATBEDZIE MIAL WIELE WPISOW
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
NIE CHODZI MI OTO ZEBYSMY SOBIE KADZILI I MOWILI SOBIE JACY JESTESMY PIEKNI I WSPANIALI I OCH I ACH I ZE KOCHAMY SIE JAK GOLOBKI PISZCZIE I DYSKUTUJMY WARTO ROZMAWIAC JAN POSPIESZALSKI
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
SORRY ZA PISANIE DUZYMI LTERAMI ALE SHIFT LOCK MNIE SIE ZBLOKOWAL
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MNICH79 napisał:
[quote]SORRY ZA PISANIE DUZYMI LTERAMI ALE SHIFT LOCK MNIE SIE ZBLOKOWAL[/quot

siema Mnichu
co ty wyplate dostales
ze tak tryskasz humorem
pozdrawiam Kolek
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MNICH79 napisał:
NIE CHODZI MI OTO ZEBYSMY SOBIE KADZILI I MOWILI SOBIE JACY JESTESMY PIEKNI I WSPANIALI

Dlaczego nie?
Przeciez jestesmy, kolega Kolek na pewno to potwierdzi
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Moze to juz bylo, ale proponuje na poczatek, film "Honor Generała", poswiecony pamieci generala Stanislawa Sosabowskiego,



Zgłoś wpis


Bliżej nas