Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

uciekajmy z holandii - Holandia

2 Posty
pawel s
(pawel555s1)
Początkujacy
mam nadzieje ze jeszcze zaplaczą za nami ,po otwarciu rynku pracy przez niemcow i szwajcarow ,austryjakow duza ilosc ludzi z uni wyjedzie pracowac tam,,, napewno nie za 7,8 eur za godz a tu w pieknej holandii zostaną najbardziej pracowici ludzie turki i marokance moze wtedy docenią polską prace!!!!
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Jak myslisz ze taki np. Niemiec wiecej zaplaci dla Polaka to sie grubo myliszPozdrowki
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sadze ze nikt nikogo nie zmusza do pozostawania na terytorium Holandii wiec
jesli ktos chce uciekac to droga wolna Szerokiej drogi.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Własnie,,,,na siłe nikogo tutaj nie trzymają,,,Holandia to kraj analfabetów ,ale sprytnych dlatego sprytny Polak tutaj zostanie -pocieszony brakiem konkurencji ja stąd sie nie rusze ---to jest moja Jamajka pozdro ps....to za jakie pieniadze pracujemy,to wina nas samych,,,,są tysiace ludzi którzy chcąc wejsc na rynek ,zanizają ceny ,,,tym samym robią z siebie ludzi małowiarygodnych ,,,ile mozna zapłacic takiej osobie???? minimum.....
Zgłoś wpis
2 Posty
pawel s
(pawel555s1)
Początkujacy
mowie tu o traktowaniu nas jak bialych murzynow,,,wszystko co najgorsze to my polacy!mysle ze otwarcie rynku pracy bedzie szansą dla wielu ludzi i za lepsze pieniądze!a skoro nas chcą wyrzucac i tak im przeszkadzamy to pracowac bedą z turkami i marokancami!wtedy moze docenią polskiego pracownika !!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ma chłop troche racji ..
Poza tym zauważcie że coraz więcej biur pośrednictwa pracy kończy lub ogranicza współpracę z obywatelami Rumunii, Bułgarii czy Łotwy. Nie widac tego jeszcze na dużą skale ale jest to jakiś pozytyw. Ludzie którzy umieli sie "wpasować" w zycie tutaj zostana a reszta może spróbowac gdzie indziej ..
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
odnosisz mylne wrazenie cos mi sie tak wydaje......popatrz marokany i Turki,,,żyją z socjala ,kebabów i dragów,,oni wiedzą ze za zbyt niską kase nie opłaca sie pracowac,,,kombinuja---co robi Polak? szuka okazji do wysadzenia z siodełka rodaka Holendrzy poznali juz mentalnosc Polaków,dlatego na tym zyskują,wiedzą ze jesli jednemu nie bedzie pasowac ,nie muszą go trzymac na siłe bo znajdzie sie na jego miejsce 4 i nawet tanszych........tego własnie nie zmienimy,,gdyby ludzie wkoncu sie otrzasneli ,nie słyszelibysmy o biurach pracy ,które wykorzystują polaków,,,problem jaki moim zdaniem siedzi w rodakach to brak znajomosci jezyków,,,nie mówie tutaj o NL...moze jest troszke skomplikowany,ale angielski na poziomie dobrym -kazdy powinien znac,gdyby tak było nikt nie pracowałby poprzez jakichs posredników
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
pawel555s1 napisał:
mowie tu o traktowaniu nas jak bialych murzynow,,,wszystko co najgorsze to my polacy!mysle ze otwarcie rynku pracy bedzie szansą dla wielu ludzi i za lepsze pieniądze!a skoro nas chcą wyrzucac i tak im przeszkadzamy to pracowac bedą z turkami i marokancami!wtedy moze docenią polskiego pracownika !!!

ale zgadzam sie z Tobą po części ,,,kiedy już zostanie garstka Polaków w Nl......wtedy zostana docenieni....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
he he
rozumiem
natomiast krytyka na punkcie zachowania i znajomości języków spotyka się na forum z różnymi reakcjami...
jestem pewien że wiesz o co mi chodzi
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ypsylon1 napisał:
he he
rozumiem
natomiast krytyka na punkcie zachowania i znajomości języków spotyka się na forum z różnymi reakcjami...
jestem pewien że wiesz o co mi chodzi


hehehe,,,,no wiesz no ,,, nie boimy sie tej reakcji,,,,mając racje
Zgłoś wpis


Bliżej nas