Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
hahahaha coool ..

:/ GKS Kato.. przegrywa 1 zero z Podbeskidziem


Turcja wygrala !!! teraz wystarczy aby inter zalatwil biznes z bayernem i bedzie hosanna!
Zgłoś wpis
22 Posty

()
Bywalec
Gratulacje dla Jagi od Ruchu Chorzów. Myślę, że nasze kluby w tym roku zdołają zawojować Europe i nie przyniosą nam wstydu jak co roku. Ruch i Jaga są przez fachowców niedocenianymi drużynami ale ja osobiście uważam, że mogą sprawić niespodziankę w pucharach. Nie ważne, że Wisła, Lech lub Jaga ważny cel czyli punkty w rankingu UEFA. Ja będę trzymał kciuki za polskie zespoły aby zaszły jak na dalej i liczę, że zagrają z jakąś holenderską drużyną bo bym się na mecz przejechał. W tamtym roku byłem na NAC Breda - Polonia Warszawa pomimo, że nie kibicuje tej drużynie na co dzień. Pozdro dla normalnych
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Damian dzieki,dziekiA co do Jagi i Ruchu hmm..widze ze jestes bardzo duzym optymistaBaaaaardzooo bym chcial aby awansowaly do pucharow ale powiem Ci ze nie widze teraz tego za rozowo...Jestesmy naprawde na niskim poziomie w porownaniu z innymi druzynami w Europie i nie mam na mysli druzyn z Hiszpani,Angli czy Wloch bo to inna bajka..W tym momencie jest taka przykra sprawa ze mozemy rywalizowac jak rowny z rownym z takimi krajami jak Estonia,Litwa,Bialorus,Czechy,Slowacja,Serbia no i moze jeszcze z 3 by sie kraje znalazly i to wszystko na co nasze druzyny w tym momencie stac..Licze na Lecha ze moze uda sie awansowac do LM chociaz bez Lewego i Peszki to tez bedzie ciezka sprawa..Powialo pesymizmem no ale tak to widze na dzien dzisiejszy z budzetami naszych klubow...
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
mgh to jak wszedl kuponik???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
nie postawilem na Bayern Interr!!

3 min do koncia meczu w espani, Betis prowidzi


Inter, Turcja i Chorwacja juz zaliczana ... wygrana 188,- E (wklad 10 E x 18,82 E).

Nastruj:

Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Nooo iiii Holandia chociaz tego sie nie spodziewalem
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
ja również sie tego nie spodziewałem chociaż kibicuje Hollandii , po pierwszej połowie już miałem odcinać dżdżownicę z anteny ale wszystko dobrze się skończyło .
Ale dalej uważam ,że nie mają pomysłu na grę
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Goddelijke Kanaries nokaut szkoda. Dzisz impreza do rana @ El Sombrero Nmgn city
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
PSV - Feyenoord, bolesne 0-10
Zgłoś wpis


Bliżej nas