Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jak to jest z tymi Polkami w Holandii? - Holandia

7 Postów
Marcin Niewazne
(Marrcin840)
Początkujacy
Ciekawi mnie opinia osob mieszkajacych w Holandii. Chodzi mi o rzekoma zla marke jako maja nasze rodaczki w tym kraju. Kilka razy spotkalem sie z takimi opiniami w Norwegii, gdzie polki maja opinie raczej trudnych. Rzadko mozna spotkac polke z Norwegiem, z ciapatymi w zasadzie nie wchodza w relacje. A wiec slyszalem taka opinie, ze sporo polek jest z Holendrami dla kasy, sporo robi za wizy dla ciapakow. Jeden turek twierdzil, ze jak mieszkal w Holandii mial 2 polki, w tym 1 miala meza w Polsce, ze sporo pracuje w burdelach itd. Ogolnie ta rozmowa mnie troche z szokowala, szczegolnie, ze gosc uwazal sie za muslima, jakby nie patrzec ja takie zwiazki odbieram jak zdrade naszej kultury. choc musze przyznac, ze jako katolik, nie pozwolilbym corce na zwiazek z czarnym, mimo tej samej wiary, jakos nie trawie ogolnie ciapatych. ponoc w UK tez nie jest najlepiej, nie mniej jednak, chyba nie jest tak zle jak u was.
Zgłoś wpis
7 Postów
Początkujacy
Prawo kobiety!!! ale sa i takie co sie niepierdola i sa wierne ! za to ich szanuje.
Zgłoś wpis
7 Postów
Marcin Niewazne
(Marrcin840)
Początkujacy
no ja wlasnie uwazam ze z muslimami nie maja prawa tego robic. czy tam zakladac jakis zwiazkow, wlasnie dlatego, ze oni jakby pokazuja tym swoja wyzszosc nad nami. czulem, ze ten turek tak jakby chcial mi cos pokazac ta gadka. sam sie zastanawiam dlaczego w NO sie polki trzymaja, a u was maja taka opinie. dodam, noreczki sie boja ich po prostu, za 90% gwaltow odpowiadaja emigranci z poza EU. nawet byly takie przypadki, ze ciapaki z taksowek gwalcili noreczki bo sprowokowaly ubraniem. zamiast pod chate do lasu.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
CO TU DUZO MOWIC ......... PANIE KOLEGO TU W NL PELNA SAMOWOLKA, POJEDZ W SOBOTE DO EINDHOVEN ,VEGHEL, OSS, UDEN ZOBACZYSZ CO SIE DZIEJE. TO SIE ZA GLOWE ZLAPIESZ........... WSUMIE TU JEST NAJWIEKSZE SKUPISKO NIEINTELIGENCJI POLSKIEJ EMIGRACJI PRACOWNICY PRODUKCYJNI
TURESTWO POLSKIE ...
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Mi tylko jedno pytanie narzuca sie a mianowicie: Panie Marcinie po co Ci jest ta wiedza potrzebna co robia Polki w Hol, Nor czy tam jeszcze w innym kraju??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
BLONDYN ZAPYTAL
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MOZE ODPOWIEM
OTÓŻ PANIE BLONDYNIE

OBCHODZI MNIE TO TYLE CO ZESZLOROCZNY SNIEG . LAE ZA KILKA DNI NIE CHCE BY MOJA KOBIETA BYLA TRAKTOWANA JAK TA CO NIE MA SZACUNKU DO SIEBIE NIE CHCE BY MOJA KOBIETA BYLA PORÓWNYWANA DO TYCH CO TU ODDAJA SIE BRUDASOM ROZNEJ MASCI SPEDZILEM TROCHE CZASU W KRAJACH ARABSKICH NIE WIEM CZY CHCIALBYS TAM POOJECHAC JEST TO MOZLIWE ALE NIE DO KURORTU POJEDZ DO IRAQ DO AFGANU.
WTEDY POGADAMY SPUSCIZNO KOMUNY ....
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
sapeer napisał:
MOZE ODPOWIEM
OTÓŻ PANIE BLONDYNIE

OBCHODZI MNIE TO TYLE CO ZESZLOROCZNY SNIEG . LAE ZA KILKA DNI NIE CHCE BY MOJA KOBIETA BYLA TRAKTOWANA JAK TA CO NIE MA SZACUNKU DO SIEBIE NIE CHCE BY MOJA KOBIETA BYLA PORÓWNYWANA DO TYCH CO TU ODDAJA SIE BRUDASOM ROZNEJ MASCI SPEDZILEM TROCHE CZASU W KRAJACH ARABSKICH NIE WIEM CZY CHCIALBYS TAM POOJECHAC JEST TO MOZLIWE ALE NIE DO KURORTU POJEDZ DO IRAQ DO AFGANU.
WTEDY POGADAMY SPUSCIZNO KOMUNY ....
Swiata nie zmienisz..a kto sie szanuje jest szanowany...Ale pytanie nie bylo do Ciebie!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
PYTANIE JEST CZY TAK BYC MUSI ZE JAKOS NASI PANOWIE CHLEJA CALE WEKENDY ZANIEDBUJAC SWOJE KOBIETKI I SIEBIE
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
sapeer napisał:
PYTANIE JEST CZY TAK BYC MUSI ZE JAKOS NASI PANOWIE CHLEJA CALE WEKENDY ZANIEDBUJAC SWOJE KOBIETKI I SIEBIEPewny jestes??
Zgłoś wpis


Bliżej nas