Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Piotras72 napisał:
Kebab,chcesz sie integrować-to Twoja sprawa


Czekaj, czekaj, mieszkasz w Holandi lub Belgi i nie chcesz sie integrowac? To po co mieszkasz zagranica?

Chcesz mieszkac, gadac, widziec ciagle Polakow, to wracaj do Polski, proste.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
dla mnie to wy nawet dupy brudasom mozecie dawac zamiast polek
ale nie mieszajcie w ten proceder innych
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To ze mieszkam za granicą-nie oznacz że bede sie integrował z każdą nacją zamieszkującą dany teren.Mieszkam w Holandii a jestem i bd Polakiem nie Holendrem.......
EDIT:
Dobrze napisane,kolek lub kołek jak tu co niektórzy wytykają buhahahaha
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Panowie !!



Czołem.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
dla mnie to wy nawet dupy brudasom mozecie dawac zamiast polek
ale nie mieszajcie w ten proceder innych


Nie wiem czy masz stary jakies bolesne wspomnienia z pod holenderskiego prysznica ale widze ze wpadles tu do NL na chwile, popracujesz chwile i nawet nikt nie zauwazy ze zniknales bo co ty soba reprezentujesz...poziom z pod budki z piwem na blokowisku. I z czym do ludzi. Mieszkasz tu to zachowuj sie jak czlowiek a nie stereotypowy sluchacz radia co ma ryja.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To lepsze
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mareks_ams napisał:
kolek napisał:
dla mnie to wy nawet dupy brudasom mozecie dawac zamiast polek
ale nie mieszajcie w ten proceder innych


Nie wiem czy masz stary jakies bolesne wspomnienia z pod holenderskiego prysznica ale widze ze wpadles tu do NL na chwile, popracujesz chwile i nawet nikt nie zauwazy ze zniknales bo co ty soba reprezentujesz...poziom z pod budki z piwem na blokowisku. I z czym do ludzi. Mieszkasz tu to zachowuj sie jak czlowiek a nie stereotypowy sluchacz radia co ma ryja.

cos ty synku!wspomnienia to chyba ty masz i tak ci sie podobalo ze sie zakochales
mieszkam w belgii 14 lat synku i nie przyjechalem tu jak holandia rynek otworzyla na zmywak jak ty
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
mareks_ams napisał:
kolek napisał:
dla mnie to wy nawet dupy brudasom mozecie dawac zamiast polek
ale nie mieszajcie w ten proceder innych


Nie wiem czy masz stary jakies bolesne wspomnienia z pod holenderskiego prysznica ale widze ze wpadles tu do NL na chwile, popracujesz chwile i nawet nikt nie zauwazy ze zniknales bo co ty soba reprezentujesz...poziom z pod budki z piwem na blokowisku. I z czym do ludzi. Mieszkasz tu to zachowuj sie jak czlowiek a nie stereotypowy sluchacz radia co ma ryja.

cos ty synku!wspomnienia to chyba ty masz i tak ci sie podobalo ze sie zakochales
mieszkam w belgii 14 lat synku i nie przyjechalem tu jak holandia rynek otworzyla na zmywak jak ty


Czlowieku takiego buraka jak ty to bym nawet na zmywak nie przyjal
A mieszkam w NL od 1992, a ty czym sie tu chwalisz??? Ze przyjechales burakiem i po 14 latach nie nastapil zaden progres niestety...ja tu nawet widze regresje
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Heh...Taka mentalność ludzka,ktoś ma odmienne zdanie to wali się krytykę na łeb że poezja...No i te krytykowanie i uszczypliwe wytykanie błędów i potknięć jak to robi np.pan mareks_ams...Zapytuje o nick czy to kołek czy kolek-ironicznie pyta czy ktoś wie jak zrobić <ł> a tu proszę:
-wpadles
-jakies
-widze
-soba
-sie
-czlowiek
-sluchacz
Podpowiedzieć jak zrobić ę/ó/ą/ś/ć/ż/ź/ń/ł?
Nie wspomnę już o tym paskudnym z pod...Może i to jest etymologicznie poprawne;lecz zgodnie z zasadami nowszej ortografii-piszemy spod.Więc nie wytykajmy komuś czegoś-z czymś sami mamy problemy
To tak tylko,nie odbiegajmy od tematu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Piotras72 napisał:
Heh...Taka mentalność ludzka,ktoś ma odmienne zdanie to wali się krytykę na łeb że poezja...No i te krytykowanie i uszczypliwe wytykanie błędów i potknięć jak to robi np.pan mareks_ams...Zapytuje o nick czy to kołek czy kolek-ironicznie pyta czy ktoś wie jak zrobić <ł> a tu proszę:
-wpadles
-jakies
-widze
-soba
-sie
-czlowiek
-sluchacz
Podpowiedzieć jak zrobić ę/ó/ą/ś/ć/ż/ź/ń/ł?
Nie wspomnę już o tym paskudnym z pod...Może i to jest etymologicznie poprawne;lecz zgodnie z zasadami nowszej ortografii-piszemy spod.Więc nie wytykajmy komuś czegoś-z czymś sami mamy problemy
To tak tylko,nie odbiegajmy od tematu


Moze wczytaj sie bardziej w tresc bo juz za stary jestem zeby mi ktos bledy podkreslal. I masz racje. Nie odbiegaj od tematu.
Zgłoś wpis


Bliżej nas