Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

GSM - Holandia

6 Postów
Ksavier Ksavier
(Ksavier)
Początkujacy
witam.
jest to moj pierwszy post i chcialbym prosic o wyrozumialosc.

Czy ktos w forumowiczow moglby mi powiedziec jacy operatorzy sieci komorkowych sa w Holandii?
I czy oferuja oni nielimitowany dostep do internetu z poziomy telefonu komorkowego?

Z gory dziekuje za odpowiedzi.
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Heja
No tak naprawde to jak na taki maly kraj to jest tu troche ich za duzo
zobacz sobie tutaj ,jest to strona Holenderska ale niemusisz znac jezyka zeby sobie dac rade
tu sa same abonamenty:
www.telecomvergelijker.nl/vergelijk/mobiel-bellen#abonnement

Jezeli mieszkasz w miescie to niepotrzebujesz sie liczyc z tym ,jakiego profidera sobie biezesz ,a poza miastem moze byc roznie.
Najlepsza siec to KPN cos takiego jak Telekomunikacja Polska,kiedys byla panstwowa a teraz prywatna.
Powodzenia
Zgłoś wpis
6 Postów
Ksavier Ksavier
(Ksavier)
Początkujacy
Generalnie chodzi o to ze bede na wakacjach w holandii tylko 2 tygodnie i bede potrzebowal korzystac z internetu w telefonie i w laptopie (taka praca). I teraz potrzebuje jakiegos dobrego operatora.
szperalem troszke po googlach ale na holenderskich stronach telefonicznych nie ma opcji zmiany jezyka na angielski. A holenderskiego niestety nie znam
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
tu jak bierzesz internet na GSM to biezesz abonament bez limitowy na conajmniej rok .
Nie wiem czy ci sie oplaci placic rok za cos co uzywac bedziesz 2 tyg.
Mozesz tez pripayd abonament wzias ale wychodzi bardzo drogo bo wykupujesz dana ilosc mb i po wyczerpaniu musisz znow wykupic dana ilosc.
Kiedys bylo w blacbery za 10 € bez limitu ale to sie juz ponoc ucielo.
Zgłoś wpis
6 Postów
Ksavier Ksavier
(Ksavier)
Początkujacy
znalazlem jeszcze taka stronke www.phonehouse.nl/ ale z tego co sie orientuje to tam tez niestety nie ma internetu bez limitow.
Zgłoś wpis
6 Postów
Ksavier Ksavier
(Ksavier)
Początkujacy
mam jeszcze takie pytanie.
Czy nie ma problemu zeby porozumiewac sie z holendrami w jezyku angielskim?
Bo z tego co pamietam to w Amsterdamie i innych wiekszych miastach nie bylo problemu.
Ale nie wiem jak to wyglada w mniejszych miasteczkach.
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Niewiem czemu myslisz ze jest roznica pomiedzy miastem a wioska.
Tutaj w wioskach sie mieszka jak chce sie spokoju i ciszy.
Oczywiscie jezeli mowimy o typowych rolnikach ktorzy maja swoja gospodarke moze byc roznie, nie to ze niemowia czy nierozumieja porostu niechetnie mowia.
Kazdy ma ,czy mial tu Angielski w szkole a dodadkowo wszystko co jest mowiane po Angielsku w telewizji jest tutaj tlumaczone podpisami cos co uwazam powinno byc rowniez w PL tak tylko zeby kazdy mial gratisowe lekcje Angielskiego
powodzenia
Zgłoś wpis


Bliżej nas