Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

szukam polskiego warsztatu samochodowego - Holandia

Czytali temat:
tomasz82 (4951 niezalogowanych)
3 Posty
Mateusz Mazurkiewicz
(matmat22jbv)
Początkujacy
poszukuje polskiego warsztatu samochodowego , okolice Groningen , Assen , zna ktos moze ?
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Tylu polakow juz sie przejechalo na polski warsztatach i mechanikach . Zastanow sie czy nie lepiej gdzies do oficjalnego warsztatu pojechac . Takiego zrzeszonego w Bovag lyb Focwa ?
Zgłoś wpis
3 Posty
Mateusz Mazurkiewicz
(matmat22jbv)
Początkujacy
HEH , nigdy nie korzystalem z uslug warsztatowych , ale pewnie w takich renomowanych to ceny jak z kosmosu ?
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Jak np zajedziesz do Audi czy innego firmowego warsztatu to tak kosztuje to troche wiecej jak normalnie ale masz za to auto na czas naprawy i napewno masz gwarancje . Ale s tez zwykle garaze nie zwiazane z marka ale zrzeszone w np: Focwa . W takich warsztatach nie jest tak drogo jak w markowych . Powiem ci na moim przykladzie : wymiana 6 wtryskiwaczy w MB oszacowano mi na 3500 € ja w zrzeszonym warsztacie zaplacilam 2800€ kolega w "u polskich mechanikow "zaplacic za zrobienie silnika 1900€ a w tydzien puzniej musial poprawiac w innym garazu nu holenderskim okazlo sie ze wcale silnika nie musieli robic i koszt naprawy wynosil by 260€ a tak z poprawkami 2200€
Zgłoś wpis
3 Posty
Mateusz Mazurkiewicz
(matmat22jbv)
Początkujacy
w moim przypadku to pierdola wlasciwie chodzi o wymiane lozyska , sam nie mam czasu , narzedzi i miejsca by sie tym zajac nawet nie wiem gdzie moge zamowic czesci
wiec jesli ma ktos informacje o jakims dobrym i niedrogim warsztacie w okolicach groningen , assen bylbym wdzieczny
Zgłoś wpis
1 Post
Początkujacy
Znam Polskiego mechanika zapraszam na Priv
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
polecam KWIK FIT szybko tanio fachowo i z gwarancją
Zgłoś wpis


Bliżej nas