Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Wolałbym nie dzizys...Dzisiejsza Polska to nie ta sama z lat 20tych ubiegłego wieku
Sam "taki" inny bez poparcia narodu nic nie zdziała.To dość kontrowersyjna postać,pełno informacji w usenecie o ile potrafisz dobrze wpisac frazę...
Pozatym nie ma juz uczucia patryjotyzmu-widac to było w Warszawie;jest chamstwo
Zreszta patrzeć głębiej w historie,to dziwię sie i zastanawiem czemu wielu baranom nadaje sie w xuj medali i czci..Czyz to oni SAMI wszystko zrobili?Ok,rozumiem...jestem dowódcą...Ale bez oddanych zołnierzy i multum strategicznych sztabowców gówno mozna zrobic.Nie sztuka posłać xx dywizjii do walki..sztuka posłać tak,aby wpierdol niezly spuścić.Niestety,jeden guru tego nie zrobi-a i tak sie zapisuje w annałach historii.
Aleksander Macedoński sam by zawojował Azję?Hannibal w pojedynkę z jednym słoniem rozjebałby Rzym?nieeee
Poruszyłasz dzizys ciekawa kwestie w swej wypowiedzi
Konsekwencje tego beda olbrzymie dla tysiecy jak nie milionow Polakow. Zaraz Rosja wstrzyma pozwolenie na sprzedaz polskich wyrobow do Rosji - na pewno znajda w naszych wyrobach miesnych mnostwo bakterii a warzywa tez juz nie beda sie nadawaly do spozycia, padnie kilka malych firm, zmniejsza sie wplywy do budzetu panstwa....itp. itd
Konsekwencje mogą byc duzo wieksze i poważniejsze....Wielu wypisuje,kłóci sie o PiSuarach...POpierdolencach walkach partii...
Czy ktoś wnikliwie przyjrzał sie naszym czasom?Czyz nie sa podobne do wczesnych lat 30tych?Gdy Hitler dochodził do władzy?
Ruchy nacjonalistyczne,zamieszki....kryzys...Wystarczy idiota który dobrze namąci i koło sie zamknie.O takiego nietrudno,zreszta po marszu widać że zwolenników miałby mnóstwo
Pozatym jako naczelni postawieni wysoko,nie mamy naturalnego wroga aby jak to w przyrodzie sie odbywa-ktoś nas selekcjonował...Naszą naturalna selekcja jest wojna;i uwierzcie-nieuchronnie się do tego zbliza
A takie akcje jak z tematu tylko podjudzaja i tak juz napieta atmosferę...
Prosta wizualizacja-Ruskie zakręcaja Europie kurek z gazem...hehehe...Korea zarzuca pociskami Koreę inna....Chiny upominaja sie o swoje wyspy....
A my w Moskwie o spalona ambasadę
Świetny sc-fi
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
Chcialam napisac cos madrego, jak zwykle , ale wypalilam jointa i tak sobie zaczelam myslec o tym co napisales, ze teraz sytuacja w Polsce przypomina te z Niemiec z lat 30 - noooooooooo
Juz mi sie odechcialo pisac - to smutne....

Ale ciekawe to wszystko co napisales, jutro przeczytam jeszcze raz na trzezwo
Oczywiscie masz racje.
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
I właśnie dlatego wielu z nas woli mieszkać poza granicami kraju.
Zgłoś wpis
8 Postów
Piotrek Haga
(Piotrek28)
Początkujacy
Widzę ze to co napisałem zabolało lewackie towarzystwo, bo jak Was inaczej nazwać ?! Widzę tez ze wiecie na mój temat więcej niż ja sam ... bez szkoły, jak już w NL to pewnie narkoman jara blanty codziennie no i z chujową pracą, ach ta zawiść. Pewnie w PL też byłem "nikim" Ale jest inaczej ale to już moja sprawa Czytam normalną literaturę normalne gazety z dużym naciskiem na normalne.... proponuję wam odstawić TVN i Gazetę wyborcza co do mojej teorii proponuje obejrzeć ten link co robi policja, to przecież władza wykonawcza państwa.... tu ładnie widać jak państwo traktuje normalnych ludzi...
Kod:

http://www.youtube.com/watch?v=D5l7K8VdN7Y

tu jest szersza relacja z marszu tego w TV nie zobaczycie
Kod:

http://www.youtube.com/watch?v=PLYnWGTPCTg&feature=youtu.be
proponuję też zacząć czytać te wasze książki ze zrozumieniem bo nacjonalizm to nie faszyzm ! proponuje też zrozumieć ze faszyzm to nie nazizm i na odwrót ale myślę ze dla Was to za trudne, za długo siedzicie na emigracji i chuja wiecie o życiu w PL i strugacie najmądrzejszych. Jestem tu tylko przez to że nasz kochany rząd nie potrafi zapewnić mi godnych warunków na ułożenie sobie życia

owszem ktoś podpalił tęcze... znak tolerancji chyba tylko Pani Prezydent Warszawy kto chce znajdzie ze podpaliły to 2-3 osoby , dopiero później zeszła sie masa ludzi. Upadł mit z TV ze jacy My to tolerancyjni, większość ludzi długi czas nie zdawało sobie sprawy w jakim kraju żyją, komuna nadal rządzi, towarzysze okrągłego stołu ale jest fajnie w TV mówią ze jest wolność, komunizm upadł
Kiedyś dziadek kolegi powiedział do nas , ze przyjdzie taki dzień ze wyjdziecie na ulice i będziecie krzyczeć "pracy i chleba" ból w ludziach rośnie to widać nikt nie chce być mamiony dobrymi prognozami ze u innych kryzys u nas na plus, wszyscy chcą czynu nie pustych słów i kolejnych afer i prania brudów ale Wy to pewnie wiecie albo juz Was to nie dotyczy bo jesteście polskimi holendrami (srebrniki za ojczyznę )
" nie ma uczucia patriotyzmu" nie wiem czy się śmiać czy płakać powiedz to jemu
Kod:

http://www.youtube.com/watch?v=4sxto4t_kiE
albo wszystkim co ginęli w obronie ojczyzny którą Wy porzuciliście...
Dobre filmy po jaraniu to Bziku masz TY ułożyłeś scenariusz 'co by było gdyby' i dostałeś poklask sobie podobnych.
Nie mierzcie 100.000 ludzi przez pryzmat 50- 100
Ale co tu pisac zabolało Was mocno tolerancyjni towarzysze
PS proponuję obejrzeć tez nieemitowane materiały z prowokacji z Marszu z 2012 roku nie te z TVN-u który zapewne kochacie
Zgłoś wpis
8 Postów
Piotrek Haga
(Piotrek28)
Początkujacy
A jeszcze dodam tych grzecznych i niewinnych nieprowokujących ze squotu
Kod:

http://www.youtube.com/watch?v=L5yGoQNdzo0
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
@Piotrek28, "narodowosc" przemawiajaca przez Twoje posty, jest niczym innym jak czyms co w moim slowniku okreslana jest jako "typowa polskosc". Co to oznacza? Zal, bezradnosc, postawa rozczeniowa, niska samoocena i kompleksy, tworzenie podzialow, narzekalnictwo, potrzeba posiadania wroga, "Bog, honor i ojczyzna" itd. Jestes dumnym Polakiem? gratuluje, sprawiasz jednak wrazenie czlowieka rozgoryczonego, ziejacego nienawiscia, bezradnego na wlasne zyczenie z tym akurat narodowosc niewiele ma wspolnego, zacznij zmieniac Polske od siebie samego .
Powodzenia.
Zgłoś wpis
8 Postów
Piotrek Haga
(Piotrek28)
Początkujacy
Adamm napisał:
@Piotrek28, "narodowosc" przemawiajaca przez Twoje posty, jest niczym innym jak czyms co w moim slowniku okreslana jest jako "typowa polskosc". Co to oznacza? Zal, bezradnosc, postawa rozczeniowa, niska samoocena i kompleksy, tworzenie podzialow, narzekalnictwo, potrzeba posiadania wroga, "Bog, honor i ojczyzna" itd. Jestes dumnym Polakiem? gratuluje, sprawiasz jednak wrazenie czlowieka rozgoryczonego, ziejacego nienawiscia, bezradnego na wlasne zyczenie z tym akurat narodowosc niewiele ma wspolnego, zacznij zmieniac Polske od siebie samego .
Powodzenia.


Lubie ludzi którzy nie znając drugiego znają go lepiej niż on sam

tak na marginesie u mnie wszystko dobrze. Twoje stereotypy są przestarzałe np ta typowa polskość chyba wywodzi się z lat 90
jeszcze dodać ze pewnie Skin albo dresiarz to już w ogóle troglodyta nieuk i nieudacznik a jeszcze kibić a w TV mówią ze kibole są beee


piszę prześmiewczo i ironicznie bo z Wami sie inaczej nie da , sam tytuł tematu Dzień Niepodległości świadczył od początku ze wyjdzie tak jak wyszło Dzien niepodległosci to macie w Ameryce inteligenci ale ja tego nie wiem bo nie czytam przecież i nic nie wiem
gdzie wolność wypowiedzi i poglądów jak już inaczej myśli to na pewno w życiu mu nie wyszło plus Twoje teksty tip
myślę ze raczej bez odbioru bo nie mam z Wami o czym dyskutować, wiecie lepiej

Tęcza ma kosztować 70.000.... a kto mądry policzy ile wydano na policje ? na ich defiladę i paradę siły? ile się wyda na posprzątanie szkła "kolegów" z dachy budynku ? już gdzieś słyszałem ze oni sie bronili dobre bajki, ciekawe ile się zbroili bo butelek nie brakował
niektóre mecze podwyższonego ryzyka nie maja tyle obstawy policyjnej co marsz... ale co tam podatnik zapłaci ( w tym ja, tak tak ,mam firme w PL zarabiam euro i rozliczam sie w PL to takie małe cos od siebie taka zmiana samego siebie )


ps Twój opis mi bardziej psuje do typowego polaka w NL gdzie zamiast być sobie bratem jest sie wilkiem i zamiast pomagać to sie kładzie kłody pod nogi ale to chyba cecha typowo polska czyż nie ?
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
@Piotrek28, piszesz przesmiewczo i ironicznie? Jestes tego pewien?
Ja wyczuwam tu zal i frustracje.
Przeczytaj jeszcze raz swoj ostani post i porownaj z tym co ja napisalem powyzej.
Jakis wspolny mianownik?
My, wy itd
Dalej nic?
Zgłoś wpis
8 Postów
Piotrek Haga
(Piotrek28)
Początkujacy
Dalej nic postaw sobie kropkę nad i, bo chory i zniesmaczony będziesz chodził... nie ma argumentów to trzeba próbować mieszać z błotem jak się nic innego nie ma do powiedzenia. Bądźcie sobie dalej antypolscy... widźcie wszędzie faszystów bo wszyscy z Polską flagą na marszu to przecież faszyści....
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Antypolscy? Czym jest dla Ciebie POLSKOŚĆ?

Czy jest to maszerowanie w towarzystwie łysej elity kibicowskiej z flagą i przeświadczeniem, że jest się jakimś spadkobiercą Sarmacji czy w co wy tam wierzycie? Pamiętaj, że historia to stek kłamstw pisanych przez wygranych (a i tak każdy kraj ma swoją wersje zdarzeń), a większość działa się przy stoliku, tak jak dzieje się i dziś. Szaleńczy pomysł, że tacy jak wy jesteście w stanie to zmienić osobiście uznaje za chocholi taniec na skrzydle samolotu kamikaze... Ale przyznam, że ładnie chodzicie z flagami, prawie jak w Korei Północnej...

Good luck.
Zgłoś wpis


Bliżej nas