Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Prawidłowe adresowanie listu z Polski - Holandia

Czytali temat:
robert geschke Ab Job Service Ab Job Service Adik3232 Karolina Anna Andrzej Sztymala Mariusz Bytner Wojciech Stępień J. N. Artur Pyciak Tazz Taki tam Grażyna Reszczyńska Marek Lisiak (32331 niezalogowanych)
1 Post
Konrad sss
(chomcio24)
Początkujacy
Witam. Mam mały problem, z którym zapewne wiele osób borykało się kiedy pierwszy raz wyjechali pracować za granicą. Sprawa mianowicie dotyczy wysłania listu z Polski do Holandii.
2 dni przed wyjazdem założyłem konto walutowe, jednak karta przyszła do domu dopiero po około tygodniu, a teraz potrzebuje jej przy sobie, bo inaczej nie jestem w stanie wybierać pieniędzy z konta.

Rodzice muszą wysłać mi kartę z domu do mojego obecnego miejsca zamieszkania w Holandii, jednak nigdy nie wysyłali nic za granicę, i muszę dokładnie wiedzieć jak mają to zaadresować żeby do mnie doszło.

Dołączam obrazek przygotowany w profesjonalnym programie graficznym ''paint''
w którym postarałem sie przedstawić jak ja to widzę, ale nie wiem czy dobrze.

Proszę was, powiedzcie mi czy list zaadresowany w taki sposób dotrze do mnie bez problemu, a jeśli nie to co mam zmienić.
Zgłoś wpis
19 Postów
mariusz on
(Mariuszek79)
Bywalec
Powinien dojść bez problemu.
Zgłoś wpis


Bliżej nas