Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

mrowki - Holandia

Czytali temat:
Jana155 Edytaploszaj23@wp.pl (3040 niezalogowanych)
29 Postów
Lukson Brard
(lukas310188)
Bywalec
Jak pozbyc sie mrowek z domku zagniezdzily sie w framugach wale je chemi a nic nie pomga pomozcie??
Zgłoś wpis
4 Posty

()
Początkujacy
Z tego co wiem mrowki przychodza i odchodza lubia cukier.W albert Hein jest preparat w spraj lub w pudelkach sprubuj.widzialam u holendrow.A centowki 5 poloz kolo framugi tez tak robią .Ponoc odstrasza nie sprawdzalam powodzenia
Zgłoś wpis
29 Postów
Lukson Brard
(lukas310188)
Bywalec
dlaczego 5 centówki mają je odstraszać ??? Wogóle już używałem preparatów z action z kurvika w spreyu w proszku i pudełka całyczas są a teraz pojawiły się dodatkowe ze skrzydełkami skurczybyki
Zgłoś wpis
4 Posty

()
Początkujacy
Niewiem jakie maja znaczenie te 5 centowki ale kiedy holenderka mi mowila na temat mrówek ze to odstrasza czy cos tak jakos.I widziałam to w kilku domach może zbieg okoliczności ale faktycznie chodzily stadem.A co do latających to czas godowy chyba wiem jedno mrówki sie pojawiają i znikają jak mieszkasz w bloku to chodzą calym pionem . Sorry jesli nie pomogłam poszukaj w sieci informacji , obszerniejszych.Tyle w temacie
Zgłoś wpis
4 Posty

()
Początkujacy
Te fruwajace to to są samice do czasu zaplodnienia.Jesli to duży problem może jakas ekipę zajmujaca sie insektami.Zalezy na jaka skale problem jest i jak dlugo...???
Zgłoś wpis
29 Postów
Lukson Brard
(lukas310188)
Bywalec
Ni co jakis czas sie pojawiaja cala chmara
Zgłoś wpis
1 Post
Zygmunt Majchrzak
(ZygmuntM)
Początkujacy
Polecam Boraks czyli czteroboran sodu dziesięciowodny

w necie znajdziesz przepis jak tego użyć
Zgłoś wpis
29 Postów
Lukson Brard
(lukas310188)
Bywalec
krótko konkretnie i na temat dzięki idę szperać
Zgłoś wpis


Bliżej nas