Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Co Was NAPRAWDĘ denerwuje w Holandii? - Holandia

Czytali temat:
S. Sokolowski J. N. Maciej Zakrzewski malgorzata.chalupa.nl Agnieszka Bialowas maniek.1979 Martusia1989 Dawid111 Grzegorz 1230 Maciek Z (1467 niezalogowanych)
4 Posty
malgorzata.chalupa.nl
(malgorzata.chalupa.nl)
Początkujacy
Hej wszystkim. Na co w Holandii reagujecie wyjątkowo źle?? Co Wam się bardzo nie podoba i najchętniej zmienilibyście w tym kraju?

Mi osobiście nie podoba się, że wiele osób przyjeżdża tylko z powodu narkotyków to denerwujące że rozmowy z innymi Polakami czasami kończą się argumentem "ale tu można palić marihuanę, więc zostaję".....

Co Wy an ten temat sadzicie??
Zgłoś wpis
1 Post

()
Początkujacy
co mnie denrwuje? to slabe okreslenie.doprowadza mnie do szalu sluzba zdrowia ...problemy z dostaniem sie do specjalistow o ile tacy istnieja idiotyczne eigen risico ..ja w moim wieku powinnam byc pod stala kontrola ginekologa a moja pani doktor stwierdzila ze wszystko w porzadku jak? nie wiem moze ma usg w oczach ..oj samo pisanie o tym podnosi mi cisnienie
Zgłoś wpis
4 Posty
malgorzata.chalupa.nl
(malgorzata.chalupa.nl)
Początkujacy
Słuzba zdrowia faktycznie pozostawia wiele do zyczenia....
Zgłoś wpis


Bliżej nas