Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Jacek Placek (6041 niezalogowanych)
9 Postów

()
Początkujacy
Hmmmmmmmmmmm
Ja w dalszym ciagu jestem za tym,aby pokazywac prawdziwe zdjecie,
a nie sciagniete z internetu.
Przeciez nie uroda jest najwazniejsza,tylko wnetrze czlowieka.
Pozdrawiam wszystkich.
I dajcie juz spokoj ,nie ma sensu tego ciagnac,a napewno sie obrazac.
Zgłoś wpis
14 Posty

()
Bywalec
cos wam napisze (mialm napisac powiem ale w tej sytuacji raczej to nie wchodzi w gre)!!!!!! kazdy za nas ma prawo wyboru i jezeli ktos chce pozostac kanapka pieskiem czy czymkolwiek to tylko i wylacznie sprawa tej osoby a jezeli sie komus nie podoba to ,ze ktos ma taki kaprys to trudno.... droga wolna ..... mozan sobie popisac z kims innym kto ma "normalne" zdjecie wklejone, i bardzo prosze przestancie sie juz dochodzic kto ma racje, wychodzi na to ,ze Polacy dalej kloca sie miedzy soba o blahostki....... nawet na " Zachodzie""" pozdrawiam wszystkich uczestnikow goracej lini.....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Odnosnie moich kont fikcyjnych to juz dla Pani
wyjasniam Pani Puchatkowa i dla innych zainteresowanych
Moje konta fikcyjne to :
1.Czarne Gitar - to ludzie z ktorymi spedzale duzo
czasu i znamy sie bardzo dobrze
2.Monki - to ludzie z mego miasta a ze jest nieduze to
tez sie znamy
3.Bruxela - to profil wielu Polakow mieszkajacych tutaj
Dzieki niemu znalazlem po latach 4 dobrych znajomych
4.Papiez - fakt faktem to konto fikcyjne ktore dodalem
ze wzgledu na szcunek bo bardzo kochalem i kocham tego
czlowieka
5.Heliasz - ci ludzie to wiekszosc moja rodzina
Wiec nie rozumiem dlaczego Pani czepia sie moich
znajomych Jak Pani zapewne zauwazyla nie posiadam kont
kanapek,kotkow,misiow puchatkow czy tez podobnych
popierdulek
Cos Pani wyjasnie Dlatego ze jestem otwarty i
szczery oraz ze umiescilem swoje prawdziwe dane
to umozliwilo Pani wejsc na moj profil na Klasie tak
jak i innym ludziom kturzy mnie nie znaja Oraz
dowiedziec sie czegos wiecej o mnie Bo po to sie
wlasnie robi takie strony Napewno Pani zauwazyla ze
i tam nie mam nic do ukrycia
Widze ze dla Pani pewne zeczy trzeba powtarzac wiec
powturze Prosze sie zastanowic najpierw a potem pisac
Na koniec wruce do pokomunizmu Pani Puchatkowa jak
wszyscy tu widza przeprowadzila na moj temat wywiad
srodowiskowy Moje gratulacje
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
popieram Rafaela
Zgłoś wpis
9 Postów
Karolina Skalmowska
(KarolinaS)
Początkujacy


Pozdrawiam Wszystkich!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sam sobie w tym momencie zaprzeczasz. Twierdzisz, że udostępniłeś dane bo jesteś otwarty i chcesz żeby ludzie mieli dostęp do informacji o tobie, a z drugiej strony zarzucasz mi jakieś pokomunistyczne naleciałości bo właśnie skorzystam z tego co sam oferujesz w tym wirtualnym świecie.
Zgłoś wpis
9 Postów
Karolina Skalmowska
(KarolinaS)
Początkujacy
Popieram Pania Puchatkowa, podobaja mi sie jej ad rem odpowiedzi i to ze sie nie obraza na, ze tak powiem, nie zawsze kulturalne posty!
Osobiscie wydaje mi sie, ze szkoda czasu na czcza dyskusje, zamiast sie sprzeczac pogadajmy o naszym zyciu na "obczyznie"
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja juz mam dosc powtarzania naprawde Odwiedzasz mnie ok Ale dlaczego Pani na sile swoje odwiedziny wykorzystuje na forach Pani to zrobila specjalnie bo taki ma pani charakter Sama jest pani niewidoczna a mnie prubuje oczerniac Mam dosc rozmowy z pania A tak naszej klasy to niech mi Pani tam wysle wiadomosc ze swego Profilu Odwiedze pania i obiecuje ze nikomu nic o pani nie powiem Zapraszam do glosowania w Nowe na forum Pozdrawiam I prosze wiecej do mnie nie pisac a na klase w moj profil nie wchodzic jest pani bardzo nie mile widziana
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No i w ten sposób doszliśmy do sedna sprawy- ty mnie musisz prosić żebym ja twoje konto zostawiał w spokoju i żebym go nie odwiedzała. A dlaczego? Bo ty się na to sam zgodziłeś udostępniając swoje dane publicznie.
Przepraszam bardzo, ale w którym momencie chciałam cie oczernić, dając przykład że masz w znajomych konta fikcyjne? Jeśli to dla ciebie oczernianie to sorry, ale dla mnie to fakt.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hi, hi, Jak ja sie z Wami dobrze bawie!
Zgłoś wpis


Bliżej nas