Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jak zdac prawo jazdy w Belgii ? - Holandia

Czytali temat:
konkretny (10766 niezalogowanych)
9 Postów
Aga W
(angus)
Początkujacy
Witam czy orientujecie sie jak mozna zdac w Belgii prawo jazdy,nie znajac francuskiego,bo slyszelismy ze podobno jest taka mozliwosc.Wiemy ze mozna to zrobic w Brukseli i po polsku ale to jest troszke klopotliwe bo trzeba dosyc daleko dojechac.Jezeli sie ktos orientuje to bardzo prosze zeby nam podpowiedzial.Z gory dziekujemy i pozdrawiamy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Bardzo prosto idziesz do najblizszego centrum i pytasz sie o teorie wjezyku polskim,oni ci mowia date i przyjezdzasz na umowiony dzien i godzine,i nie musisz wcale do brukseli specjalnie jezdzic bo w kazdym centrum egzaminowym masz taka mozliwosc,tylko ze za to sie placi 50 euro dodatkowo,wiec za sam egzamin zaplacisz 15 i plus te 50. Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jest Auto Ecole Bizet To pewnie to o czym mowisz jest na przeciwko metra Bizet Sa tam organizowane kursy po polsku Calosc kosztuje podobno 1400 € Mozna wplacic w 2 ratach Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie lepiej w Polsce zrobic +/- 360,- euro? Za 89,- euro legalnie w Holandii wyrabiasz na Holenderskie. Nie wiem jak w Belgii system dziala ale pewnie nie bedzie sie roznil.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
pewnie ze lepiej tylko tutaj nie zdaje sie po dziesiec razy z rzedu
Zgłoś wpis
4 Posty

()
Początkujacy
ja słyszałam, ze jeśli nie znasz języka możesz zabrać ze sobą tłumacza, oczywiście za którego musisz zapłacić;p
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
moj brat zdal egzamin za pierwszym razem nie znajac prawie jezyka,testow nauczyl sie na komputerze i na komputerze zdawal egzamin.
Zgłoś wpis
9 Postów
Aga W
(angus)
Początkujacy
Dziekuje bardzo za udzielone informacje,mam nadzieje ze nam sie uda,nie wiem czy to tez zalezy od osirodka egzaminujacego czy od miasta ,czy wszedzie w Belgii maja takie same zasady?Bo kazdy tak naprawde ma inne informacje.
Zgłoś wpis
9 Postów
Aga W
(angus)
Początkujacy
A czy orientuje sie pan ,i czy moglby mi pan cos blizej napisac o tym zdawaniou prawa jazdy pana brata.my mieszkamy z mezem w Liege i nie wiem czy tutaj tez maja takie same zasady.A jaki czas temu pana brat zdawal te prawa jazdy?dziekuje za wiadomosc.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
gazetka.be/undercategory,288.html
tu jest informacja po polsku
Zgłoś wpis


Bliżej nas