Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
8 Postów
m n
(użytkownik 214)
Początkujacy
o jacie!!! sie narobiło....kurcze wroci wasz koleszka to bedzie znowu jazda...
p.s.hacitka jest przemiła (pozdrowionka,pazurki sie trzymaja)
a pozatym to nie ona pompowala jak z postu wynika tylko jej ś.p dziadek,wiec co ten pędzel chce
a co do zabawek to ja mialam lalki zrobione na drutach przez babke
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
ja tez mialam...a jeszcze lepsze, ze moja corka tez ma bo moja babcia nauczyla mnie je robic i jej wydziergalam jedna..tak jakos kiedys wspominajac swoje.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn napisał:
Kuzwa co za foto!!Nie widze sensu zebys je wstawial panie Marku!!Pojechali Ciebie i dobrze..Napisze inaczej Marku przejedz sie do Parku Słowinskiego...a jaka jest tego przyczyna hmmm... tam są wydmy a Ciebie wlasnie ktos wydymał To by bylo na tyle jesli chodzi o dmuchanie itd. I wara od Hacitty bo dobra kobietka..Pozdrowka dla wszystkich

Blondyn fota jest prawdziwa i kolesia dorwali przedwczoraj. Prokurator zgodzil
sie nawet podac dane tego swira do wiadomosci publicznej. Dlaczego zamiescilem
ta fotke? To dla tych ktorzy niezdrowo podniecaja sie pompowaniem zab czy kogutow.
Jak to mowia: "Czym skorupka za mlodu..."
I uwazaj kolezko co piszesz i do kogo. Takie teksty o dymaniu sa dobre w gronie typu
hacita itp. Mnie to nie kreci. A to jaka to jest kobieta i czy w ogole jest kobieta
lata mi kolo (wiesz czego) z predkoscia swiatla.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jezeli , juz mowa o lalkach to mam rowniez , dmuchana z latexu z wielkimi...oczami , prezent od kumpli......z dziecinstwa, mam mile wspomnienia ...to byly czasy...wciaz wyglada jak nowa....aha zapomnialem dodac ....blondynka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiesz co Marku...niepotrzebnie sie czepiasz....i w dodatku chamsko...a o lie pamiec mnie nie zwodzi to umoralniales innych ,ze sie czepiaja itd...A to mialy byc wspominki z czasow,kiedy glowa byla pelna glupich pomyslow a ich realizacja wcale nie byla madrzejsza...A ty miales chyba naprawde ciezkie dziecinstwo albo bardzo nudne...Odwal sie od dziewczyny,bo nic ci nie zrobila...O dmuchaniu zab mowila nie tylko ona.. a czepiles sie Hacitty jak rzep psiego ogona....No tak...Czarny sie juz tu nie udziela,a z Kolkiem temat zostal wyczerpany,wiec trzeba innej ofiary poszukac,zeby zapewnic sobie rozrywke.....Zalosne...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izek dam ci dobra rade wujka Marka. Plizzz analizuj swoje dziecinstwo.
I tu nie chodzi o szukanie ofiary tylko jak sie mozna cieszyc z
meczenia zwierzat???
I jak moze zauwazylas nie uzywam wugarnych termiow jak twoja
kolezanka typu "burak", "smierdziel".
Ty wiesz co....moze powiedzielismy sobie z Kolkiem pare cierpkich
slow ale pozostaw te kwestie miedzy nami. Jak widzisz od pewnego czasu
jest spox. Moze wiec nie baw sie w psychoanalityka.
A takie zabawy z dziecinstwa jak strzelanie do wrobli z procy,
pompowanie kogutow i zab, uczenie kurczakow plywania, ze
o podlaczaniu zab do wysokiego napiecia juz nawet nie wspomne.
Zalosne...wiec zejdz moze ze mnie i pilnuj swoich spraw ze
o blednej interpretacji dziecinstwa ludzi ktorych nie znasz juz
nawet nie bede pisal.
Moze zacznij dzialalnosc gospodarcza typu: "Powiem ci wszystko
o tobie nie znajac cie osobiscie". Sukces gwarantowany, a przy okazji
kupa smiechu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a ja zadam sobie trud i sprawdze kto komu ublizyl pierwszy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Odbij...przypadek niereformowalny...to mialo byc forum o wspomnieniach z dziecinstwa i jak wspomnialam wczesniej...kiedy glowa byla pelna glupich pomyslow....Czlowiek za gowniarza mase rzeczy robil,o ktorych dzis nawet by nie pomyslal....Kazdy wiek ma swoje prawa...Wiesz nie kazdy urodzil sie alfa i omega odrazu....
Zgłoś wpis
73 Posty
Andrzej 7
(andre7)
Gaduła
a co do tych żab to pamiętam że służyły jako przynęta do łowienia raków ze stawu była frajda a potem uczta mniam , no biedne te żaby
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no wiec tak
hacipa nazwala marka burakiem co jest obelga
marek odpowiedzial malolata co nie jest obelga
hacipa poprawila smierdzielem
wiec to hacipa zaczela
troszke obiektywizmu ludziska
i dodam jeszcze jako jedna z najinteligetniejszych i madrych osob
i najskromniejszych zarazem
ze nie nalezy sie napinac bo od tego rosnie cisnienie
a przy wysokim cisnieniu tylko patrzec jak
popekaja wam hemoroidy
i pozdrawiam kurwa wszystkich
Zgłoś wpis


Bliżej nas