Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

przelewy!! - Holandia

11 Postów
MONIKA RATAJCZAK
(MONICZKA)
Bywalec
PROSZE O POMOC JAK ZROBIC PRZELEW Z ING NL DO POLSKI NA KONTO PKO BP,KROK PO KROKU..Z GORY DZIEKI ZA INFO
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
najlepiej wybierz sie osobiscie do placowki banku. obsluza cie z usmiechem na twarzy. pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Masz mozliwosc obslugi konta przez internet czy chcesz to zrobic za pomoca banku w okienku? Bo jesli w okienku to chyba nic z tego. Moge pomoc, ale dopiero wieczorkiem. pozdrawiam
Zgłoś wpis
11 Postów
MONIKA RATAJCZAK
(MONICZKA)
Bywalec
mam konto internetowe
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ok to jesli az tak ci sie nie spieszy wieczorkiem sie do ciebie odezwe. pozdrawiam
Zgłoś wpis
11 Postów
MONIKA RATAJCZAK
(MONICZKA)
Bywalec
moze ktos mi wczesniej pomoze gdyz zalezy mi na czasie;-(
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Pytanie: przelew ING-PKO BP, czy przelewy international przy shared costs sa free-of-charge? Tzn. bez prowizji w obu bankach?
Zgłoś wpis
11 Postów
MONIKA RATAJCZAK
(MONICZKA)
Bywalec
a co jest lepsze?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
www.ing.nl/particulier/klantenservice/ve.../betalen/buitenland/

3. Ik wil graag geld overmaken naar het buitenland. Kan dat met Mijn ING?

Ja, dat kan:
- Log in op Mijn ING
- Ga naar "Betalen"
- Klik in het linkermenu op Overschrijven > Buitenland betaling.
- Vul het formulier in

Let op! Bij een Europabetaling is het invullen van een correcte IBAN en BIC-code (ook wel SWIFT genoemd) vereist.

- IBAN (International Bank Account Number) van de begunstigde: dit nummer identificeert elke rekeninghouder, inclusief bank en vestigingsland. Een IBAN kunt u alleen verkrijgen via de (bank van de) begunstigde. Dus neem contact op met de begunstigde of bank van de begunstigde.

- BIC of SWIFT: een code die aangeeft naar welke bank een bedrag moet worden overgemaakt. Een correcte BIC kunt u alleen verkrijgen via de (bank van de) begunstigde. Dus neem contact op met de begunstigde of de bank van de begunstigde.

Aan het overmaken van geld naar het buitenland kunnen kosten zijn verbonden. De kosten zijn afhankelijk van het land waarnaar u geld overmaakt en van de afspraken die u gemaakt heeft met de begunstigde.

Wklej innaczej tekst do www.google.nl/translate /

musze uciekac 'work' .. Pzd
Zgłoś wpis
11 Postów
MONIKA RATAJCZAK
(MONICZKA)
Bywalec
dzieki za checi ale nic z tego nie jaze;-(((
Zgłoś wpis


Bliżej nas