Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

szukam pracy - Holandia

6 Postów
Jarek F....
(jaro2525)
Początkujacy
witam szukam pracy dal siebie i dziewczyny.nie musi to byc w jednym zakładzie ale wspolnene mieszkanie.ja posiadam sofi numer konto bankowe i kurs VCA.Jesli ktos posiada jakies namiary to prosze o kontakt.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Uwaga! Praca w Holandii dla par!!!
W naszej ofercie przewidujemy prace na produkcjach (przy pakowaniu żywności warzyw, owoców), produkcja sałatek, hurtownia odzieży, oraz prace logistyczne.

* Zapewniamy atrakcyjne zarobki oraz zakwaterowanie.

* Zapewniamy transport do miejsca pracy.

* Zapewniamy ubezpieczenie zdrowotne oraz pomoc w organizacji wszelkich spraw administracyjnych.

Prace sa w okolicach Venlo, Helmond, Eindhoven.

Warunkiem przyjęcia jest znajomosc języków obcych w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy pomoc w organizacji transportu do Holandii.
Kontakt: INTERKOSMOS BV

www.interkosmos.nl -nasza oficjalna strona

www.info@interkosmos.nl" target="_blank" rel="nofollow" >www.info@interkosmos.nl Prosze pod ten adres wysyłać CV Tel.0031 493 326 090


Więcej ofert możesz znaleźć na www.orenz.info/index.php

Pomożemy,na ile umiemy.....
Zgłoś wpis
6 Postów
Jarek F....
(jaro2525)
Początkujacy
Ciekawe oferta tylko nie moge otworzyc oficjalnej strony.jaka jest stawka za godzine i ile ze zakwaterowanie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Witam,skorzystaj jutro z telefonu,a stronka działa....Mój błąd przy pisaniu..głupi -,przepraszam
www.interkosmos.nl/ i polskojezyczna www.interkosmos.nl/Werknemers/PL/index.html
Zgłoś wpis
6 Postów
Jarek F....
(jaro2525)
Początkujacy
Hej doszedłem wczoraj do tego ze jest bład w adresie.Chciałbym sie cos wiecej dowiedziec na temat tego biura.ten tel to jest pewnie do do biura?bo wolałbym najpierw dowiedziec cos o tym biurze.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jaro a moze jeszcze pojechac za ciebie tam na tydzien do pracy i opowiedziec tobie jak jest ?? Bez urazy, ale co nie ktorzy chcieli by aby za nich wszystko zrobic. Troche swojego dzialania w tym kierunku zaowocuje to z obyciem na przyszlosc. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
6 Postów
Jarek F....
(jaro2525)
Początkujacy
mirek no zgadzam si z Toba ja wiem jak rozmowy przez tel wygladaj z biurami zazwyczaj wszystko ładnie pieknie a pozniej sie cos innego okazuje.dlatego szukam takich osob ktore podpowiedza czy warto.ja juz 3 latka w holandi siedze i troche wiem o biurach dlatego wole sprawdzic najpierw wszystko i jak najwiecej info zebrac.
Zgłoś wpis
8 Postów
piotr piglo
(pejter83)
Początkujacy
dokładnie szukamy pracy w okolicach breda roosendaal czy okolice antwerpii
Zgłoś wpis
6 Postów
Jarek F....
(jaro2525)
Początkujacy
hej bziku ty małes jakis kontak z tym biurem?
Zgłoś wpis
6 Postów
Jarek F....
(jaro2525)
Początkujacy
bziku jesli masz albo miałes jakikis kontakt z tym niurem too prosze Cie o informacje
Zgłoś wpis


Bliżej nas