Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Belastingdienst Toeslagen - Holandia

Czytali temat:
Red Lollipop (3275 niezalogowanych)
1 Post

()
Początkujacy
Witam, na początku witam wszystkich bardzo serdecznie, jestem nowy. Mam taki mały problem, mój ojciec pracuje w Holandii, i przyszły jakieś papiery do wypełnienia, niestety z języków znam tylko angielski i niemiecki a tu wszystko po holendersku, próbowałem tłumaczyć translatorem lecz niestety jest tak kulawy że dalej nic nie zrozumiałem. Zależy mi aby to poprawnie wypełnić żeby potem nie wyszedł na jakiegoś oszusta podatkowego. Szukałem na forum i na innych forach ale podobnych formularzy nie znalazłem. Załączam skany formularzy jakie mi przyszły. Co w nich wpisać aby to poprawnie wypełnić? Dokładnie chodzi mi o jakieś te dodatki , co zaznaczyć? Dziękuje i przepraszam jeśli to kłopot.


1 list:






2 list (doszedł na drugi dzień)


Zgłoś wpis
8 Postów
Mr Magick
(Mr.Magick)
Początkujacy
Hej.
Jak ja zalatwialem sprawe z dodatkami w tym przypadku z zorgtoeslag,to wszystkie dokumenty przyszly mi na holenderski adres.
Co w nich wpisać aby to poprawnie wypełnić? Dokładnie chodzi mi o jakieś te dodatki , co zaznaczyć?
Ten dodatek to zorgtoeslag-czyli dodatek do ubezpieczenia zdrowotnego,zwracaja ok 50-60euro miesiecznie.
Tutaj masz link do biura ktore zajmuje sie takimi sprawami,oni Ci dokladnie wytlumacza co i jak wypelnic www.dobrarada.nl
Pozdro
Zgłoś wpis
2 Posty
EDPOOL TAX
(EDPOOLTAX)
Początkujacy
Witam,
Chetnie pomoge, znam sie na tych sprawach prowadze biuro
Zgłoś wpis


Bliżej nas