Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Odp.:Wilem Van Rossem kto ich zna - Holandia


()
Początkujacy
Witam,byłem już na policji,powiedzieli mi że wystarczy im dać dokumenty o wpłacie i wydruki maili od niego i do niego .oni wtedy szukają po innych posterunkach w całej Polsce ludzi którzy też zgłosili o nim i wtedy maja więcej na niego i mogą działać.czyli musi być więcej zgłoszeń i wtedy go znajdą.Ja jutro zgłaszam to na policję.
Zgłoś wpis
2 Posty
Jolanta Piętko
(joana1968)
Początkujacy
WITAM!!JA TEŻ DZISIAJ BYŁAM ZGŁOSIC NA POLICJI,SPISALI ZEZNANIA WZIELI KSERO DOWODÓW WPŁATY I JUTRO MAM DONIESC WYDRUK E-MAILIA OD NIEGO Z PODZIĘKOWANIAMI ZA WPŁTĘ.MI TEZ POWIEDZIELI ZEBY WSZYSCY SIE ZGŁASZALI NA POLICJE TO WIĘKSZE PRAWDOPODOBIEŃSTWO,ŻE SIE ZA NIEGO WEZMĄ.CHCIAŁ SIE DOROBIĆ DZIĘKI NAM TO SIE DOROBI!!!!IDZICIE JAK NAJSZYBCIEJ NA POLICJE,BO Z TEGO CO SIE DOWIEDZIAŁAM TO MIESZKANIE POD TYM ADRESEM CO PODAWAŁ BYŁO JAKBY DO SPRZEDANIA,WIEC MOZE NIEDŁUGO P.JACKOWSKI BĘDZIE BARDZIEJ NIZ TERAZ NIEUCHWYTNY.
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Obawiam sie ze juz jest nieuchwytny. Karta od tel w smieciach mieszkanie fikcja itd. Przykro mi to pisac ale macie nauczke zeby nie placic za prace. Znam podibna sytuacje i facet mial biuro w polsce. Sprawa w sadzie wlecze sie juz z 6 lat i co ? NIC dostal jakas kare pieniedzy nie oddaje bo niema. Komornik za 300 pln nie za bardzo sie kwapi do sciagniecia kasy i tak w kolo macieju
Zgłoś wpis


Bliżej nas