Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jaki biznes otworzyć w Holandii? - Holandia

10 Postów
Kamil Brz
(kbrz)
Bywalec
Chciałbym rozpocząć dyskusję na temat tego jaki biznes opłaca się otworzyć w Holandii? A może są tutaj jacyś przedsiębiorcy i podzielą się swoimi uwagami na ten temat? Jak się prowadzi biznes w Holandii? Jaki jest klimat dla przedsiębiorców? Obecnie zastanawiam się nad czymś związanym z handlem.
Zgłoś wpis
10 Postów
Kamil Brz
(kbrz)
Bywalec
NO właśnie zastanawiam się, badam temat i sprawdzam możliwości. A może podpowiecie czego waszym zdaniem brakuje w holandii?
Albo inaczje, co tutaj będzie dobrze szło?
Zgłoś wpis
10 Postów
Kamil Brz
(kbrz)
Bywalec
j_kar napisał:
Jest kilka opcji. Tak na szybko przychodzi mi do głowy handel szkłem - tylko nie szklankami czy kieliszkami ale takim szkłem artystycznym.
Polecam jeszcze. Minusem takiego rozwiązania jest konieczność posiadania dużego wkładu własnego. Jeżeli nie masz takiego to sprawdź sobie ten asortyment online.fliphtml5.com/fbpn/uory/#p=2
Podobno dobrze to idzie w UK. No i zobacz jakie warunki współpracy oferują.


W sumie ciekawa sprawa. Z tego co widzę to marża w zależności od produktów waha się od 100 do 200%. Możliwość zwrotu towaru jeżeli nie będzie szło do 180 dni czy odroczenie płatności. A znasz kogoś konkretnie kto już to sprzedaje ? Jak to idzie ?
Zgłoś wpis
51 Postów
Piotr Benet
(bentp)
Gaduła
Przeanalizowałem tą ofertę i w sumie my też bylibyśmy tym wstępnie zainteresowani. Prowadzimy sklep w Amsterdamie. Fajnie się rozwija, poszukujemy nowego asortymentu - ten tutaj wygląda atrakcyjnie. Napisz coś więcej czy i jak idzie to w innych krajach ?
Zgłoś wpis
1 Post
jacekk2
(jacekk2)
Początkujacy
Witam ja troche odkopie temat , moze ktos sie orientuje, przypuscmy, ze bym chcial w Holandii otworzyc wlasny biznes typu produkcja szkla uzytkowego i opakowań szklanych, jaki wklad powinienem miec na start i jak ogolnie to zacząć?
Zgłoś wpis


Bliżej nas