Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

wkacyjne - Holandia

2 Posty
adam gonia
(adamello)
Początkujacy
moze ktos wie jak jest z wakacyjnym moze byc w stawce czy powinno byc wyplacane oddzielnie.pozdrawiam
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
Oczywiście że oddzielnie, przeważnie jest wypłacane w maju lub po zakończeniu umowy pracy ( należy sie dogadać), czasem można dostać szybciej ale trzeba się dogadać z pracodawcą. ( a tak w nawiasie to polskie uitzendbureaus czasem tu kombinują - nie mam na mysli wszystkich ale spotkałam się z 2 co kombinuja )
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
Vakantiegeld moet apart op de loonstrook
Vakantiegeld is verplicht en mag niet in het gewone loon verstopt zitten. Daarnaast hoor je ook nog vakantierecht (betaald verlof) op te bouwen over je gewerkte uren. Het is wettelijk bepaald om het vakantiegeld op je loonstrook te vermelden.

Zgłoś wpis
2 Posty
adam gonia
(adamello)
Początkujacy
a muj opiekun muwil ze wstace jest w jajo mnie zrobil
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
nie, ze stawki (brutto) jest min 8% pobierane (?) na vakantiegeld.
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
Tzn z tego co wiem, to wakacyjne moze byc wyplacane razem z wyplata np co tydzien czy miesiac ale na loonstrook musi byc to wyraznie zanaczone.
Zgłoś wpis
54 Posty
Yan Piątek
(piątek)
Gaduła
zapytaj konsultanta, 24 h na odpowiedź ( prawy, górny róg strony jest mail do konsultanta) http://e-migrant.eu
Zgłoś wpis
1 Post
Daniel ....
(danielek27)
Początkujacy
Siema.co do wakacyjnego to powinno byc wyplacane 2 razy w roku czyli okolo maja i koniec grudnia i mozesz dostac na tym samym cetlu czy solarisie tylko musi byc to zaznaczone ze to jest kaska za wakacyjne
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tak czytam i wnioskuję że w NL jest porypane wakacyjne.W Belgii jest wiadoma sprawa że od maja do czerwca dostaniesz 13,5% zarobków netto a w grudniu premię roczną.Dlatego do Hoalndii tym bardziej pod pośrednika bym nie wrócił.
Zgłoś wpis
1 Post
adam dz
(klakierrr)
Początkujacy
zna ktos jakas firme co poczebuja do pracy bo szukam pracy z mieszkaniem pozdrawiam wszystkich
Zgłoś wpis


Bliżej nas