Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

chamstwo na portalu.NASZA NIDERLANDIA!!!! c - Holandia


()
Początkujacy
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Tzn?Rozwin troche mysl...Pozdrowionka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
zachowanie niektórych np.wyszydzanie z starszych ,aroganctwo ,ubliżanie podczas pisania na czacie...kazdy z nas jest daleko od domu i kazdy znas potrzebuje jakiegoś odstresowania,więc po to powstał ten portal .powiniśmy trzymac sie razem w obcym kraju ,a tu lipa.lepiej upokarzac rodaka niech inni wiedzą i widzą że np. ja potrafie oceniac innych.wierz mi wstyd mi za niektórych ze czuja sie bosami plejbojami ,modelkami itp.na tym portalu.szydza z inych przekonałam się.a kazdego znas stworzył.... i jestesmy jacy jestesmy kazdy ma swój wygład ,hobby i nie powinno byc to przez kogos krytykowane.pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
AMEN .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgadzam sie...Jestem na tym portalu od wczoraj,poczytalam niektore fora i wszedzie jest to samo...wymiana pogladow konczy sie szydzeniem,ublizaniem,udawadnianiem kto jest madrzejszy i czyja prawda jest prawdziwsza,zero szacunku czy zrozumienia czyjegos punktu widzenia..nie musimy sie zgadzac we wszystkim,ale miejmy szacunek,ze ktos inny moze byc innego zdania niz np. moje,ale to nie powod do krytykowania czy szydzenia zahaczajacego o chamstwo...zamiast dyskusji sa potyczki slowne...
Pozdrawiam i zycze milej niedzieli
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Bogzaplac
Zgłoś wpis
41 Postów
Karol S
(Karol.)
Bywalec
beata7849 napisał:
zachowanie niektórych np.wyszydzanie z starszych ,aroganctwo ,ubliżanie podczas pisania na czacie...kazdy z nas jest daleko od domu i kazdy znas potrzebuje jakiegoś odstresowania,więc po to powstał ten portal .powiniśmy trzymac sie razem w obcym kraju ,a tu lipa.lepiej upokarzac rodaka niech inni wiedzą i widzą że np. ja potrafie oceniac innych.wierz mi wstyd mi za niektórych ze czuja sie bosami plejbojami ,modelkami itp.na tym portalu.szydza z inych przekonałam się.a kazdego znas stworzył.... i jestesmy jacy jestesmy kazdy ma swój wygład ,hobby i nie powinno byc to przez kogos krytykowane.pozdrawiam


dokladnie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
nie wpadałbym w panike ani nie przesadzałbym specjalnie, nie wiem dlaczego zuważane jest chamstwo na portalu, czy ono różni sie od chamstwa w dniu codziennym w tzw. realu? jesteśmy chamami, z nielicznymi wyjątkami, jesteśmy, byliśmy i bedziemy, zwłaszcza poza granicami Polski, chciałoby się napisać "byliście jesteście i będziecie" ale ja niespecjalnie się różnie, pocieszam się ze i WY też niespecjalnie się różnicie, pozdrawiam.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Johen!
Swiete slowa. Respekt. Toppi
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Drogie panie czy nie pogniewacie sie jesli cos napisze od siebie w tym temacie?
Mam nadzieje ze jestescie kobietami typu "do rany przylóz" i sie zgadzacie bo przecierz jestescie takie super i porzadne a jak ktos was chce w balona zrobic to jeszcze mu pomozecie dmuchac.

Chcialem zapytac tylko o kim wy mowicie? Czy rowniez o tych osobach ktore maja w swojej galeri zajebsite fotki typu gdzie to nie byli i co niewidzieli i jaki ja mam ladny samochod a salon w wynajmowanym domu jeszcze wiekszy i chcieli po prostu pokazac ze oni sa lepsi od innych? Nie udzielajac sie na forum. Czy o tych ktorzy np. nie maja tak owych fotek sa skromnymi osobami a wypowiadaja sie z pewnym pojeciem na forum broniac aby ktos do kaszy nie na plul bo wiadomo ze juz nie bedzie tak samo smakowac? Dla mnie jest sprawa prosta na chamstwem i glupote trzeba odpowiadac tym samym. oczywiscie ze powinnismy poza granicami kraju zyc inaczej, ale realia sa inne. Tutaj kazdy walczy w jakis sposob o przetrwanie i trzeba byc na to przygotowanym i sie po prostu do tego przyzwyczaic bo to sie jeszcze dlugo nie zmieni, chyba ze zarobki i standart zycia w polsce bede takie same jak w holandii, takze problem tutaj sie zmiejszy przynajmniej mam taka nadzieje W kazdym portalu i forach jest to samo czy na NK czy na holenderskim Heyvs a na pewno w facebooku z angli takze nie wyolbzymujcie sytuacji bardziej niz jest. Pozdrawiam i nie chce mi sie juz wiecej pisac
Zgłoś wpis


Bliżej nas