Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Scholowane Auto - Holandia

1 Post
Marek Wojcik
(mantus)
Początkujacy
Witam

Mam maly klopot. Zostawilem samochod na parkingu i stal dosc dlugo. jakies 6 miesiecy. I zostalo scholowane. I moje pytanie. Gdzie moge szukac informacji na ten temat, jaka firma go odcholowala i gdzie szukac.
Prosze o jakes wskazuwki.
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
idz na policje oni powiedza gdzie mozesz auto odebrac i radze ci sie pospieszyc bo parking nie nalezy do tanich plus koszt scholowania auta
Zgłoś wpis
1 Post
R v.R
(mysz)
Początkujacy
Mantus, tak zgadzam sie z Wiciem, musisz isc na policje, aby odebrac auto, ale licz sie z wysokimi kosztami, najmniej to pewnie bedzie z 400 euro, jednak ono stalo 6 m-cy , wz tego co chyba dobze zrozumialam w niedozwolonym miejscu, moj kolega za odcholowanie auta, ktore bylo zarezerwowane dla mieszkancow, danej ulicy, zaplacil okolo 200 euro, a one stalo tylko dobe. Tak wiec zycze powodzenia.
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
jesli auto atalo w niedozwolonym miejscu to jeszcze jest mandat. w Twoim przypadku jak bylo prawidlowo zaparkowane policja zainteresowala sie ze samochod stoi dluzszy okres i kazala uprzatnac, przed usunieciem naklejaja kartke na szybe z informacja
Zgłoś wpis
1 Post
Karolina Miłosz
(KarolinaMilosz)
Początkujacy
Witam sprawa wygląda tak że samochód został na parkingu po 2miesiacach zajezdzam a go tam nie ma. Gdzie może się znajdować?
Zgłoś wpis
3 Posty
Karol Dogers
(doggers)
Początkujacy
Kolega był w podobnej sytuacji.
Zaparkował auto normalnie na parkingu w piątek a w poniedziałek rano nie miał czym jechać do pracy. Poszedł na policje zgłosić że zgineło auto a oni żeby poszedł na inny komisariat. Odwiedził wszystkie komisariaty w Hadze i nic się nie dowiedział. Na koniec roku dostał pismo z ubezpieczenia że jego auto brało udział w stłuczce parkingowej i jest na policyjnym parkingu, dopiero wtedy dowiedział się gdzie stoi auto. Jakiś holender miał odrapany zderzak i zadzwonił na policje że to on zahaczył podczas parkowania, policja odholowała i ślad po aucie zaginoł. Tylko zastanawiające jest że na kilkunastu komendach nikt nic nie wiedział. Oczywiście należało mu się odszkodowanie za bezprawne odholowanie i przetrzymywanie auta bo z tego powodu utracił źródło dochodu gdyż został zwolniony z pracy bo nie miał transportu.
Zgłoś wpis
1 Post
Anulka41
(Anulka41)
Początkujacy
Witam ja właśnie miałam podobnie gemente scholowalo mi auto bo sąsiadom przeszkadzało albo raczej myślę że zabierałam miejsce parkingowe i wczoraj się dowiedziałam że moje auto zostało sprzedane ponieważ stało około 3 miesiący z tym że kiedy dzwoniłam żeby się dowiedzieć o koszta to nie zostałam poinformowana że mam 100 dni na odbiór auta i zostałam bez samochodu za 9 tys euro, to jest jakaś paranoja. Ale dzisiaj będę działać w tej sprawie. Tylko czy mam jakieś szanse może ktoś podpowie co robić gdzie moje rzeczy z auta, nie mogę w to uwierzyć co się stało.
Zgłoś wpis


Bliżej nas