Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Studia w jezyku polskim w Hadze - Holandia

Czytali temat:
Animal Storm Karolina Anna ikwona iwinska Kamil300 Ttttttttty J. N. Nadzieja_aaa Karolina Langowska Kofiky9 TworzenieStronNL Sklepy internetowe Poltorak (9421 niezalogowanych)
4 Posty
Anna Lerer
(studiapolonijneewspa)
Początkujacy
STUDIA NIESTACJONARNE DLA POLAKÓW CZASOWO PRZEBYWAJĄCYCH ZA GRANICĄ

Jesteś Polakiem mieszkającym i pracującym za granicą?
Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i status społeczny?
Nie trać więcej czasu i nie rezygnuj z ambitnych marzeń !
Rozpocznij studia w EWSPA na kierunkach:

PRAWO / ADMINISTRACJA / STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE

W ofercie również:
Studia Podyplomowe - edycja PAŹDZIERNIK 2011

Oferta magisterskich studiów prawniczych lub realizowanych na kierunku Administracja o specjalności Administracja Europejska (licencjat) oraz na kierunku Stosunki Międzynarodowe (licencjat) skierowana jest do Polaków mieszkających i pracujących w Europie zachodniej.
Polonia tam mieszkająca to często ludzie, którzy na fali najnowszej emigracji, poszukując lepszych warunków życia wyjechali z kraju zaraz po maturze lub przerwali swoją edukację na poziomie studiów wyższych.
Z tego powodu rośnie frustracja spowodowana świadomością małych szans awansu społecznego w państwach, w których pracują.
W poczuciu tymczasowości rodzi się pytanie: "co dalej?".
Wielu naszych rodaków chciałoby wrócić do kraju po kilku latach pracy za granicą. Nie mają oni jednak pomysłu na swoją ścieżkę kariery na polskim rynku pracy. Dążąc do wyeliminowania tej luki edukacyjnej i zaspokojenia zawodowych ambicji Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji podjęła inicjatywę zorganizowania studiów niestacjonarnych dla Polonii.

Studia prowadzone są w języku polskim przez kadrę naukową naszej uczelni. Absolwent studiów uzyskuje tytuł magistra prawa lub licencjat stosunków międzynarodowych lub licencjat administracji o specjalności administracji europejskiej.
Zgłoś wpis
5 Postów
Julia Kamińska
(Kunia)
Początkujacy
brzmi ciekawie ...
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Kunia ale z nimi cos bylo nie tak jakies 2 lata temu.
Nie sa uznani wiec ich dyplomy tez , i cos jeszcze bylo nie tak ale nie pamietam.
poszperaj po necie a sie wiecej dowiesz.
Zgłoś wpis
5 Postów
Julia Kamińska
(Kunia)
Początkujacy
wiesz ja skonczyłam 2 kierunki w polsce ale ciągnie mnie na jeszcze jeśli faktycznie jest cos nie tak to lepiej sobie odpuścic i jak się chce studiowac lepiej iść na renomowaną uczelnie
Zgłoś wpis
4 Posty
Marek Win
(marekewspa)
Początkujacy
Internet nie jest najrzetelniejszym źródłem infromacji, jeśli chodzi o różne pomówienia, które z czasem okazały się nieprawdą. Jeżeli ktokolwiek ma jakieś wątpliwości, to zapraszam na stronę uczelni, na której wszystko moim zdaniem jest wyjaśnione Sam skończyłem tą szkołę mieszkając za granicą i nie żałuję. Fenomen tej uczelni polega na tym, że tak bogatej i dostępnej właściwie dla wszystkich oferty, nie ma żadna uczelnia.
Zgłoś wpis
4 Posty
Marek Win
(marekewspa)
Początkujacy
Zgłoś wpis
3 Posty

()
Początkujacy
Tak, było coś, ale Szkoła uzyskała już zgodę od Ministerstwa na prowadzenie tychże studiów za granicą, także wszystko jest w jak największym porządku. Sama tam studiuje, pierwsze Hagowskie seminarzystki startują w tym miesiącu z obronami. Dyplomy są uznawane.

www.nauka.gov.pl/szkolnictwo-wyzsze/syst...a-poza-granicami-rp/
Zgłoś wpis
1 Post
Nowaczyk Iwona
(NowaczykIwona)
Początkujacy
A czy znajde gdzies kierunek pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna?
Zgłoś wpis


Bliżej nas