Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
wiedźma napisał:
wy wiecie o czym mówicie?
to ,kto z kim,jak,kiedy i gdzie sypia, mnie chuj obchodzi
i nie rozumie co was tak interesuje czyjaś dupa,zajmijcie się lepiej swoimi rasistowskimi główkami


BRAVO !!!
no cóż,tematy typowe w wieku dorastania.......
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MNICH79 napisał:
taka ma zagwostke nie moge non stop pisac madrze bo wyjde na geya no no dobre pytanie hmmm
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
np mam taka jeszcze jedna zagwostke czy gorszy jest polak ktory raz w zyciu napil sie alkoholu i poozniej narozrabial czy taki polak ktory wali golde dwadziescia lat i sika po siebie ale nikomu nie robi krzywdy
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
czekaj,czekaj, ciągle się zastanawiam...
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
wydaje mnie sie wiedzmo ze robisz sobie ze mnie jaja
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hacitta napisał:
wiedźma napisał:
wy wiecie o czym mówicie?
to ,kto z kim,jak,kiedy i gdzie sypia, mnie chuj obchodzi
i nie rozumie co was tak interesuje czyjaś dupa,zajmijcie się lepiej swoimi rasistowskimi główkami


BRAVO !!!
no cóż,tematy typowe w wieku dorastania.......
zapomnial wol jak cieleciem byl zal
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
okej jednak chyba ulegne i pojde spac wy sie tutaj obrzucajcie blotem i wyzywajcie sie od najgorszych i miejcie przy tym kupe fanu PAROWKOWYM SKRYTOZERCA MOWIMY STANOWCZE NIE
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kiedyś to tez bedziesz miala za soba melonio ...byc moze...
a zreszta nie sap do mnie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hacitta napisał:
kiedyś to tez bedziesz miala za soba...byc moze...
a zreszta nie sap do mnie
bo co zabawisz sie w detektywa znajdziesz mnie i mi nakopiesz zapraszam.sapac to moze pies ... nie powiem kto pierwszy zaczol szukac problemunie ma co 28 latek i takim bzdurami dorosla kobieta sie przemuje mam nadziej ze ja nie bede taka zgryzliwa w tym wieku pozdro
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
cos jeszcze masz dziecinko do powiedzenia?
a pewnie wygadaj sie to twoj watek w koncu,tylko nie wtykaj nochala w nieswoje sprawy i nie właz mi na profil
bo nie jestem jakims turasem w twoim typie i sobie nie zycze odwiedzin !!!
Zgłoś wpis


Bliżej nas