Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Łap PW Ramzi
Zgłoś wpis
1 Post
marcin wozniak
(vivalamota)
Początkujacy
siemasz,
Dalej się zajmujesz LPG?
potrzebuje pomocy bo zakładam LPG BRC w Polsce w holenderskim aucie.
i teraz : jeden zakład w Holandii mówi mi że najpierw muszę iść do Rdw i jak oni wbiją mi GAZ to on wtedy dopiero może przerobić na G3?
czy aby faktycznie tak to działało??
orientujesz się w temacie? Dzieki za
Zgłoś wpis
1 Post
dariusz then
(dariusz then)
Początkujacy
Ford cougar 2,5v6.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
1 Post
kopecm50
(kopecm50)
Początkujacy
czesc chce w Polsce zamontowac gaz. Wiesz co trzeba zrobic po montazu?
Zgłoś wpis
1 Post
janikmarek29
(janikmarek29)
Początkujacy
Podobno jest warsztat co zalatwia dokumenty na Holandie.
Mam numer telefonu do Polski 0048 660 407 217
Zgłoś wpis
2 Posty
Iwona Jak
(IwonaJak)
Początkujacy
Ja mam własnie zamiar skorzystac z ich oferty,podobno jest jakis zakład w Amsterdamie który załatwia legalizacje polskiego montazu w Holandii.Zna ktos ten warsztat? Jakies namiary?
Zgłoś wpis
2 Posty
Iwona Jak
(IwonaJak)
Początkujacy
Jest zaklad w Polsce ktory montuje LPG3 i kieruje bezposrednio do warsztatu w Amsterdamie gdzie załatwiaj legalizacje.Ja mam własnie zamiar skorzystac z ich oferty zna ktos ten zakład w Amsterdamie który załatwia legalizacje polskiego montazu w Holandiii? Jakies namiary?
Zgłoś wpis
5 Postów
adremeda
(adremeda)
Początkujacy
Pozornie wydaję się że to oszczędność jednak należy pamietać o jednej kwestia. Niektóre części samochodowe nie są przystosowane do jazdy na gaz. Na przykład katalizator, zużyje się o wiele szybciej gdyż po prostu nie został stworzony do jazdy na ten rodzaj paliwa. Sprawdź sobie cennik katalizatorów panta.skupujemykatalizatory.pl aby uświadomić sobie jakie to koszta.
Zgłoś wpis


Bliżej nas